Новая Каховка | 25 Июня 2019
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2018-10-04 » Новости

» Служба у справах дітей інформує

Служба у справах дітей інформує

02 жовтня 2018 року під керівництвом заступника міського голови Сироватка В.М. відбулося чергове засідання координаційної ради у справах дітей виконавчого комітету Новокаховської міської ради.
Розпочали засідання з привітання юних художників, вручення дипломів та подарунків переможцям міського дитячого конкурсу малюнку «Кожній дитині потрібна родина», який був проведений у межах святкування Дня усиновлення. Заступник міського голови Сироватка В.М. відзначив талан дітей та побажав подальших творчих успіхів.
Після урочистостей координаційна рада продовжила роботу відповідно до порядку денного:
1. Про хід виконання міської Програми соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, попередження дитячої бездоглядності на 2018-2020 роки, за період 9 місяців 2018 року.
2. Оперативна інформація про підліткову злочинність за період 9 місяців 2018 року.
3. Про діяльність відділів, служб та закладів щодо попередження вчинення насильства, торгівлі людьми, жорстокого поводження з дітьми, запобігання дитячої смертності.
4. Про контроль за дотриманням законодавства України про працю неповнолітніх.
5. Про результати проведення інвентаризації та оцінки придатності житла, яке на праві власності або користування належить дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, та особам з їх числа.
В ході роботи було приділено увагу питанню змін в законодавстві. Особливий акцент був зроблений на прийнятому Законі України «Про запобігання та протидію домашньому насильству». Документом передбачається впровадження комплексного підходу до боротьби з домашнім насильством, суттєве доповнення наявних інструментів такої боротьби, введення нових термінів та інших норм, спрямованих на покращення захисту потерпілих від домашнього насильства. Присутні зібрання зазначили, що подолати проблему насильства можливо, об’єднавши зусилля усіх соціальних партнерів: органів місцевого самоврядування, соціальних служб, освітніх та медичних закладів. Така співпраця є запорукою успішної боротьби з цим ганебним явищем у житті країни.
Члени координаційної ради запропонували провести профілактичні заходи в освітніх закладах, долучаючи до них професійних психологів, працівників поліції, соціальних служб, студентів вищих закладів освіти; результати такої діяльності висвітлювати на сторінках місцевих засобів масової інформації.
Обговорюючи питання дитячої злочинності, представник служби у справах дітей озвучив результати анкетування серед учнів/студентів закладів освіти різного рівня акредитації за темою: «Діти, здоровий спосіб життя, правомірна поведінка». Аналіз анкетування показав, що переважна          більшість дітей виказують негативне ставлення до шкідливих звичок, мають достатні знання і усвідомлюють негативний вплив тютюнопаління, вживання алкогольних напоїв, наркотичних речовин на організм людини. Майже 100% респондентів усвідомлюють і погоджуються, що вживання алкогольних напоїв та наркотичних речовин спонукає до вчинення протиправних дій, вважають вплив алкоголю та наркотиків основною причиною скоєння дітьми кримінальних правопорушень. Координаційна рада зазначила, що проведення заходів, спрямованих на попередження девіантної поведінки, виховання нетерпимості до різноманітних правопорушень, непримиренності до негативних явищ залишається одним із основних завдань спеціалістів, які працюють в інтересах дітей.
При розгляді питання про результати проведення інвентаризації та оцінки придатності житла, яке на праві власності або користування належить дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, та особам з їх числа був зроблений акцент на тому, що інвентаризація житлових приміщень та перевірка стану житла статусних дітей сприяла активізації роботі місцевих органів виконавчої влади щодо захисту житлових та майнових прав; невирішеним залишається питання погашення заборгованості відносно житла статусних дітей, що накопичили батьки, позбавлені батьківських прав, або померлі.
За підсумками засідання були прийняті відповідні рекомендації.


Служба у справах дітей

Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2019 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2019 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы