Новая Каховка | 25 Июня 2019
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2018-10-04 » Новости

» Міська рада для дітей з особливими потребами

Міська рада для дітей з особливими потребами

З метою дотримання державної політики щодо забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, в тому числі, шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини, надання психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводження дітей з особливостями психо-фізичного розвитку та у зв’язку з реорганізацією психолого-медико-педагогічної консультації постає гостре питання психолого-педагогічного супроводу дітей для забезпечення їх стаціонарною корекційно-розвивальною психологічною, логопедичною та дефектологічною допомогою.
Розв’язанню цієї проблеми сприяє створенний «Інклюзивно-ресурсний центр» Новокаховської міської ради, який запрацював з 1 вересня цього року. Для того, щоб зазначені питання виховання дітей з особливими потребами могли бути реалізовані депутати міської ради на 52-й позачерговій сесії , яка відбулась 2 жовтня 2018 року затвердили Програму фінансування комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Новокаховської міської ради на 2018-2020 роки. Програма фінансування комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Новокаховської міської ради на 2018-2020 роки визначає основні напрями та форми діяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування на території м. Нова Каховка щодо ефективної реалізації забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами; права дітей з особливими освітніми потребами на забезпечення їх відповідною корекційною та розвивальною роботою, сприяє реалізації державної політики щодо людей з обмеженими можливостями, задоволенню додаткових потреб в освітній галузі. Програмою передбачається реалізація комплексу заходів, які сприятимуть розширенню освітніх послуг, збільшенню кількості дітей, охоплених корекційною роботою в місті, покращенню та ефективному засвоєнню навчального матеріалу, використанню та поширенню форм й методів роботи з дітьми, що мають особливості психо-фізичного розвитку та особливі освітні потреби. Обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми на 2018-2020 роки, становить 2382653 грн., з яких 1888562 грн. це кошти державного бюджету.


Організаційний відділ
міської ради
Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2019 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2019 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы