Новая Каховка | 25 Июня 2019
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2018-10-04 » Новости

» Святкові привітання до Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана

Святкові привітання до Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана

Вже не перший рік територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новокаховської міської ради запрошує до себе 1 жовтня на святкування Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана найстаріших представників нашого міста, не винятком став і 2018 рік. До відділення денного перебування територіального центру на святковий захід були гостинно запрошені представники старшого покоління. Для них працівниками відділення був накритий святковий стіл, в організації якого прийняли участь підприємець Сергій Стародубцев (фірма «Світ техніки), надана благодійна допомога директором ТОВ «Бериславхлібзавод» Тимощук Ю.М. та благодійним фондом «Нова Каховка» для присутніх громадян похилого віку на святковому заході великий кошик солодощів.

Слова щирої вдячності висловив міський голова Володимир Коваленко та директор територіального центру Людмила Логвінова. Гості свята поринули в справжню атмосферу турботи, підтримки та любові.
Кожен присутній на святі відчув насолоду від теплих поздоровлень, душевних пісень та чудового виступу творчих колективів міського Палацу культури, організація якого відбулась завдяки директору Анатолію Лазарєву.

Під час організації святкового заходу також була представлена виставка нагороджень за почесну працю ветеранів. Чимало випробувань, болю і втрат довелося пережити цим людям та зберегти гідність, віру, любов, які вони пронесли через все своє життя. Бути їхніми послідовниками – велика честь і відповідальність. Цей день — символ єдності і спадкоємності поколінь, чудова нагода сказати теплі слова подяки батькам, ветеранам війни і праці, пенсіонерам і літнім людям за їх внесок у розвиток нашої країни, за багаторічну самовіддану працю, доброту й мудрість.

Підопічні територіального центру щиро дякували за проведені заходи завдяки яким вони вкотре відчули шану та повагу.


Територіальний центр соціального обслуговування

Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2019 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2019 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы