Новая Каховка | 25 Июня 2019
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2018-10-04 » Новости

» Безпека дорожнього руху на автомобільних дорогах

Безпека дорожнього руху на автомобільних дорогах

В Україні гостро строїть проблема збільшення смертності на дорогах країни, з якою потрібно боротися. Офіційні джерела наводять катастрофічні цифри - щороку на дорогах України гине не менше 3,5 тисяч українців, травмується - не менше 35 тисяч. Тобто щодня на дорогах гине 9 осіб та травмується 72 людини.
Однією з причин високого рівня аварійності в Україні є низька дисципліна учасників дорожнього руху, не тільки водіїв, але і пішоходів. Їхня поведінка свідчить про недбале ставлення до елементарних Правил дорожнього руху. Якби кожна людина замислилась над цінністю власного життя і життям своїх рідних, близьких та друзів, і неухильно дотримувалась би цих правил, тоді можна було б розраховувати на щось позитивне. Заради зменшення кількості ДТП, підвищення відповідальності серед водіїв – порушників, уряд схвалив зміни до правил дорожнього руху.

З 27 вересня за перевищення швидкості більш ніж на 50 км/год водій буде зобов’язаний заплатити штраф до 3,4 тисяч гривень. Раніше за схоже правопорушення треба було заплатити 510 гривень.
Якщо водій став винуватцем ДТП і втік з місця злочину - штраф від 255 гривень до 3,4 тисячі гривень, крім того передбачається позбавлення прав терміном до 6-ти місяців. Якщо ж водій сів за кермо без прав, він заплатить штраф у розмірі 20,4 тисяч гривень, за повторне порушення - вдвічі більше.
Перше водійське посвідчення видаватимуть лише на 2 роки. Якщо за цей час водій назбирає більше двох адмінправопорушень - доведеться повторно складати іспит. Також посилять кримінальну відповідальність за кермування напідпитку. Якщо це призведе до тілесних ушкоджень середньої тяжкості - світить ув’язнення до 3 років. Тяжкі наслідки або загибель людини - потягнуть за собою до 12 років тюрми. Також обмежать швидкість руху в населених пунктах - до 50 кілометрів за годину. А ще - запровадять фото та відео-фіксацію порушень.

З 1 жовтня під час руху поза населеними пунктами необхідно вмикати денні ходові вогні або ближнє світло фар. Ця вимога правил дорожнього руху діє в період з 1 жовтня до 1 травня та є обов’язковою для виконання у будь-який час доби. Така вимога введена у зв’язку зі скороченням світлового дня та погодними умовами, через які виникає необхідність у підвищенні видимості автомобіля для пішоходів та інших учасників руху. За невиконання цієї вимоги водіїв штрафуватимуть в розмірі від 425 до 510 гривень.

Нововведення також стосуються і правил паркування.
За несплату паркувального місця доведеться заплатити не менше 100 гривень. У разі порушення правил - від 255 до 1700 гривень.
Просто на місці заплатити за адміністративне порушення не вийде. Муніципальні інспектори не мають права брати готівку. Крім того, вводиться система заочного штрафування - на підставі фото- і відеофіксації. Сповіщення надходитимуть у вигляді СМС-повідомлень або квитанцій на лобовому склі.
З метою привернення уваги громадськості до проблеми ДТП, їх наслідків та пов’язаними з ними втратами, а також для збереження життя та здоров’я громадян закликаємо водіїв транспортних засобів неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху.


Відділ галузей економіки


Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2019 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2019 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы