Новая Каховка | 25 Июня 2019
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2018-10-03 » Новости

» Дніпрянська та Новокаховська ради завершили процедуру утворення ОТГ

Дніпрянська та Новокаховська ради завершили процедуру утворення ОТГ

В роботі 52 позачергової сесії Новокаховської міської ради прийняли участь 24 з 36 депутатів, що були до неї обрані. На порядку денному сесії було одне головне питання, та кілька додаткових, що витікали з прийняття першого.
Головним питанням було «Про добровільне приєднання до міста обласного значення» громади Дніпрянської селищної ради.

Перед початком роботи сесії згідно процедури було проведено спільне засідання постійних комісій ради. Проекти рішень представляв секретар міської ради Олександр Лук’яненко.
Голова Дніпрянської селищної ради Анатолій Білий доповів депутатам про підсумки роботи останньої сесії Дніпрянської ради, яке відбулося сьогодні вранці. Депутати прийняли важке для себе, але важливе для громади рішення про приєднання до громади міста Нова Каховка. За нього проголосувало 18 з 22 депутатів, що обрані до селищної ради (100% присутніх в залі).

Після розгляду на комісіях решти питань порядку денного, було розпочато саме роботу сесії.
Коли міський голова Володимир Коваленко виніс на голосування питання «Про добровільне приєднання до міста обласного значення», то за нього проголосували 24 (100%) депутатів, що були зареєстровані для участі у сесії.

Саме 2 жовтня о 12.10 народилася ще одна нова Об’єднана Територіальна Громада – Новокаховська. При цьому назва адміністративно-територіальної одиниці залишилась старою – Новокаховська міська рада, місто обласного значення.
Для обслуговування Дніпрянського старостинського округу в Новокаховському міськвиконкомі рішенням цієї ж сесії створено відділ з питань управління комунальним майном та інфраструктурою Дніпрянського старостинського округу у кількості 10 штатних одиниць.
На черзі вирішення питання щодо приєднання Райської сільської ради до Нової Каховки. Але то вже інша справа…Матеріали Нова Каховка Onlne


Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2019 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2019 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы