Новая Каховка | 25 Июня 2019
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2018-10-01 » Новости

» ІНФОРМАЦІЙНИЙ МАТЕРІАЛ «ІНОГОРОДНІ ПАЦІЄНТИ. ПРОБЛЕМНІ ПИТАННЯ»

ІНФОРМАЦІЙНИЙ МАТЕРІАЛ «ІНОГОРОДНІ ПАЦІЄНТИ. ПРОБЛЕМНІ ПИТАННЯ»

Комунальний заклад «Центральна міська лікарня міста Нова Каховка» має у своєму складі 335 ліжок для стаціонарних хворих. Забезпеченість населення стаціонарними ліжками складає 49,0 на 10000 населення (52,56 в 2015 році, 49,29 в 2016 році). Ліжка використовуються раціонально, за 2017 рік план ліжко-днів виконано на 102,3 % (100,64 % в 2016 році).
Витрати бюджетних коштів з консолідованого бюджету з розрахунку на одного мешканця за 2017 рік склали в гривнях 766,14.
Щорічно в стаціонарі лікується біля 12000 осіб (11 929 осіб в 2016 році, 11 619 в 2017 році), в тому числі є певний відсоток іногородніх хворих, які лікуються в міській лікарні з різних причин: за власним бажанням, якщо тимчасово відсутні фахівці в інших лікувальних закладах прилеглих районів (наприклад з Горностаївського, Великолепетиського та інших районів), якщо пологові відділення міст Каховка та Берислава закриваються на певний період для планового генерального прибирання; якщо родичи, наприклад діти, мешкають в Новій Каховці, а старенькі батьки десь поблизу у селі, та діти забрали їх до себе; якщо сталася якась несподівана ситуація у осіб, які знаходяться в Новій Каховці в відрядженні або приїхали до рідних (екстрений випадок) та таке інше. Бувають й випадки, що хворих з інших районів до Закладу доставляють співробітники Новокаховської станції Обласного територіально центру екстреної медицини та медицини катастроф Херсонської обласної державної адміністрації Департаменту охорони здоров’я, переважно з Олешківського району.
Як правило, госпіталізація хворих в випадках тимчасової відсутності фахівців (хвороба, відпустка) в інших прилеглих районах та в випадках планового генерального прибирання пологових будинків міст Каховка та Берислав, здійснюється за наказом Директора Департаменту охорони здоров’я ХОДА за попереднім узгодженням сторін.
Так, за 8 місяців 2018 року Заклад прийняв на лікування загалом 428 іногородніх осіб, що склало 9,8% від загальної кількості госпіталізованих хворих. Більше всього за звітний період проліковано хворих з Каховського району – 117 осіб (27,4% від загальної кількості пролікованих іногородніх хворих), з Бериславського району 98 осіб (22,9 % від загальної кількості госпіталізованих іногородніх хворих) та 82 хворих з Олешківського району (19,2% від загальної кількості госпіталізованих іногородніх хворих). З інших міст України проліковано 20 осіб, з них 14 з м. Херсон, з інших держав знаходилося на стаціонарному лікуванні 3 особи (по одному випадку з Франції, Грузії, Турції), з Автономної республіки Крим – 4 хворих.
Іногородні хворі, за виключенням екстрених госпіталізацій, пишуть заяву на ім’я головного лікаря з проханням дозволити лікування в умовах Закладу, та вносять певний внесок на рахунок лікарні, щоб компенсувати витрати лікарні та місцевого бюджету на їх утримання. Медикаменти для лікування хворі придбають за власний кошт, крім випадків надання невідкладної допомоги за переліком лікарських засобів, які є в Національному переліку основних лікарських засобів, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2009 року № 333   (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 13 грудня 2017 року №1081) в межах виділених асигнувань.
Проблемних питань в лікуванні іногородніх хворих на теперішній час не має.
Якщо м. Нова Каховка в подальшому буде центром Таврійського госпітального округу, кількість іногородніх хворих буде більша, та буде працювати певний механізм відшкодування витрачених коштів на лікування та утримання цієї категорії хворих.


КЗ «Центральна міська лікарня міста Нова Каховка»


Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2019 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2019 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы