Новая Каховка | 25 Июня 2019
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2018-10-01 » Новости

» ЗБОРИ ОПІКУНІВ «МОЯ СІМ’Я – МІЙ ОБЕРІГ»

ЗБОРИ ОПІКУНІВ «МОЯ СІМ’Я – МІЙ ОБЕРІГ»

В рамках проведення заходів до Дня усиновлення службою у справах дітей виконавчого комітету Новокаховської міської ради 27 вересня 2018 року була організована зустріч із опікунами та піклувальниками. Мета зустрічі - розширення обізнаності опікунів та піклувальників в питаннях організації діяльності, пов’язаної з захистом прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, змін в законодавстві, надання фахових рекомендацій; проведення анкетування та обговорення результатів. Для надання консультацій були запрошені посадові особи місцевого самоврядування, до повноважень яких відносяться питання захисту прав дітей.
Всіх присутніх привітала начальник служби у справах дітей Поповиченко Оксана Миколаївна, подякувала опікунам та піклувальникам за те, що вони взяли на себе зобов’язання замінити посиротілим дітям родину, люблячих батьків. Поповиченко О.М. наголосила на тому, що завдяки небайдужості новокаховчан останні кілька років діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, залишаються зростати у родині, а кількість статусних дітей, які виховувалися у дитячих державних закладах, значно зменшилася.
На початку зустрічі всім опікунам та піклувальникам була роздана анкети: «Світло Вашого дому» та «Сімейний бюджет». По закінченню зустрічі Оксана Миколаївна оголосила результати анкетування та порівняла відповіді опікунів із результатами анкетування підопічних дітей, яке проводилося на тренінгових заняттях.
Головний спеціаліст відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Віннік Яна Віталіївна більш детально розповіла про послуги оздоровлення та відпочинку для дітей пільгових категорій, умови отримання путівок до республіканських оздоровчих таборів, їх кількість у залежності від пори року; вік, з якого дитина може оздоровлюватися у таборах відпочинку; надала інформацію щодо путівок, які купуються за рахунок місцевого бюджету.
Перед присутніми виступила завідувач сектору з питань опіки та піклування служби у справах дітей Краснова Ольга Олександрівна, яка надала роз’яснення чинного законодавства щодо пільг статусним дітям особливо при продовженні навчання; важливості дотримання вимог Закону України «Про освіту»; нагадала про права та обов’язки опікунів та піклувальників; наголосила щодо особливостей отримання виплат опікунам, піклувальникам на утримання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та раціональне їх використання.
Головний спеціаліст служби у справах дітей Короташ Катерина Михайлівна окреслила шляхи вирішення захисту житлово - майнових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Особливу увагу було приділено питанням збереження житла та майна дітей (спадщина, опіка над майном та житлом). До відома опікунів/піклувальників доведена інформація «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення економічних передумов для посилення захисту прав дитини на неналежне утримання»
Головний спеціаліст служби у справах дітей Харченко Олена Анатоліївна ознайомила присутніх зі змінами законодавства щодо протидії домашньому насильству; акцентувала увагу на видах насилля.
Опікуни та піклувальники мали можливість отримати відповіді на всі питання, які їх хвилювали.
Служба у справах дітей від щирого серця бажає усім опікунам здоров’я, благополуччя, взаєморозуміння та мирного неба над головою.


Служба у справах дітей

Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2019 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2019 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы