Новая Каховка | 25 Июня 2019
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2018-10-01 » Новости

» Фоторепортаж На честь Дня міста у Новій Каховці з’явилося місто-побратим

Фоторепортаж На честь Дня міста у Новій Каховці з’явилося місто-побратим

29 вересня справжнім народним гулянням жителі Нової Каховки відзначили 66-річчя рідного міста. Тут на головній площі презентували свою творчість та пригощали ласощами народні колективи із ближніх населених пунктів, а місцеві заклади середньої освіти підготували демонстрації своїх технікумів та училищ. Про це йдеться на сайті Херсонської ОДА.
Привітали наймолодше місто Херсонщини і поважні гості: голова обласної адміністрації Андрій Гордєєв, представники місцевої влади, а також делегація із міста Дрогобич Львівської області, яке нещодавно стало для Нової Каховки містом-побратимом.

Про це під час урочистого виступу повідомив міський голова Володимир Коваленко:
«Вчора ми урочисто підписали угоду про співпрацю в економічній, науково-технічній та культурно-гуманітарній сферах з містом Дрогобич. А сьогодні художні колективи з новоспеченого міста-побратима вітають наших жителів зі святом. Ми всі разом, як одна родина».
У свої 66 років Нова Каховка вже є одним із потужних промислових, торгівельних, спортивних і культурних центрів Херсонської області. Це пов’язане з тим, що місцеві жителі люблять своє затишне містечко і турбуються про його розвиток та благоустрій. Таку думку висловив голова Херсонської обласної адміністрації Андрій Гордєєв:
«Нова Каховка вміє працювати на результат, адже тут багато промислових підприємств. І сьогодні той план енергоефективності та енергонезалежності, який ми впроваджуємо в області, реалізовується безпосередньо новокаховськими підприємствами. Пам’ятайте, що Нова Каховка – серце Херсонської області».

Також очільник області Андрій Гордєєв поділився планами:
«Минулого року для Нової Каховки ми спільними зусиллями зробили Палац культури. А вже цьогоріч плануємо зробити у місті ЦНАП. Сьогодні ми заїжджали на будівельний майданчик, на якому ведуться роботи. Думаю, що Новий рік місто зустріне з новим ЦНАПом».
У продовження святкування для жителів та гостей міста відбудеться урочистий захід «Нова Каховка – місто щастя, радості і миру!»


Автор: Гуськова Елеонора
Матеріали Нова Каховка Onlne


Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2019 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2019 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы