Новая Каховка | 25 Апреля 2019
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2018-09-13 » Новости

» Про перевірку цільового використання коштів при народженні дитини та допомоги на дітей одиноким матерям

Про перевірку цільового використання коштів при народженні дитини та допомоги на дітей одиноким матерям

Міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради, спеціальний заклад що проводить соціальну роботу з сім’ями, дітьми та молоддю, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.   Основними завданнями центру є проведення соціально-профілактичної роботи, спрямованої на запобігання потрапляння у складні життєві обставини, виявлення сімей, дітей та молоді які перебувають у складних життєвих обставинах, здійснення соціального супроводу, надання соціальних послуг за результатами проведеної оцінки потреб родини.
Одним з завдань центру є здійснення контролю за цільовим використанням державної допомоги при народженні дитини, допомоги на дітей одиноким матерям та створення належних умов для повноцінного утримання та виховання дітей, шляхом проведення обстеження матеріально – побутових умов сімей.
Станом на 13 вересня 2018 року фахівцями центру було обстежено 153 родини, які отримують державну допомогу на дітей одиноким матерям та 146 сімей, отримувачів державної допомоги на дитину при народженні. Під час відвідування фахівцями центру складається акт оцінки потреб на дитину, де вказується умови, які створені для виховання та розвитку дитини, перевіряється наявність у дитини харчування та одягу відповідно до віку та сезону, наявність засобів гігієни, візка, ліжка тощо.
В основному більшість сімей де батьки належним чином піклуються та створюють умови для проживання та вихованням дітей. Проте є випадки, коли батьки ведуть асоціальний спосіб життя, зловживають алкоголем, недостатньо уваги приділяють дітям та в оселі антисанітарні умови проживання. В таких випадках родина ставиться на облік центру як така, що опинилась у складних життєвих обставинах та з нею проводиться відповідна соціальна робота. В ході здійснення обстеження спеціалісти центру надають соціальні послуги, роз’яснюють про способи та організації соціальної підтримки якими члени сім’ї можуть скористатися у подальшому. Означені перевірки відповідно до плану роботи центру будуть проводитися і надалі.   
До центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради може звернутися кожен, хто потребує допомоги, розуміння, інформації – і саме у нас є можливість отримати різноманітні соціальні послуги. Знаходимось ми за адресою: м. Нова Каховка, вул. Новоселівська, буд. 5, тел.: 5-37-58.


Міський центр соціальних служб
для сім’ї, дітей та молоді


Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2019 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2019 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы