Новая Каховка | 25 Апреля 2019
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2018-09-12 » Новости

» Про змагання серед учнів ЗЗСО Новокаховської міської ради, що присвячені відзначенню Олімпійського тижня та Дня фізичної культури та спорту

Про змагання серед учнів ЗЗСО Новокаховської міської ради, що присвячені відзначенню Олімпійського тижня та Дня фізичної культури та спорту

З метою пропаганди та розвитку фізичної культури та спорту серед дітей та молоді; дізнатися більше про олімпійські види спорту, відчути себе справжнім учасником змагань з різних видів спорту, познайомитися з кращими спортсменами міста, пошуку і розкриття фізичних здібностей, виявлення та підтримки юних талантів і залучення їх до занять фізичною культурою та спортом, залучення дітей та молоді до активного життя міста Нова Каховка, з метою відбору учасників спортивно-масових заходів до занять у спортивних секціях дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста, та з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту в Україні, 13.09.2018 року о 9.00 год на стадіоні «Енергія» відбудуться змагання серед учнів загальноосвітніх закладів Новокаховської міської ради.
Змагання відбудуться на підставі розпорядження міського голови від 07.08.2018 року №251-р «Про підготовку та проведення спортивно-масових заходів, присвячених відзначенню у місті Нова Каховка Олімпійського тижня та Дня фізичної культури та спорту 2018 року».         

Загальне керівництво організацією та проведенням Змагань здійснює відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новокаховської міської ради. Безпосередньо організація, проведення та підведення підсумків Змагань покладається на головного суддю Змагань директора ДЮСШ «Таврія» Носаньову Ольгу Василівну.
Безпосередня підготовка місць проведення змагань покладається на комунальне підприємство Новокаховський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» (Янко В.Б.).

Змагання проводяться серед збірних команд загальноосвітніх навчальних закладів:
1. ЗОШ № 1
2. НВК № 2
3. ЗОШ № 3
4. НВК № 4
5. ЗОШ № 5
6. ЗОШ № 6
7. ЗОШ № 7
8. СЗОШ № 8
9. Гімназія
10. ЗОШ № 10
11. Дніпрянська ЗОШ
12. Маслівська ЗОШ
13. НКТЕЛ
14. Корсунська ЗОШ

Програма та умови проведення змагань з видів спорту


Серед учнів ЗЗСО:

- Стрітбол (юнаки), 2003-2004 р.н.
- Міні-футбол (юнаки) 2003-2004 р.н.
- Волейбол змішаний (юнаки + дівчата) 2003-2004 р.н.
- Легка атлетика особиста першість (юнаки, дівчата) 2003-2004 р.н. (програма: біг: 60м, 300м; стрибки: в довжину; штовхання ядра 2002 р.н.)
- Міні-футбол (юнаки) 2003-2004 р.н.


Відділ у справах сім’ї, молоді,
фізичної культури та спорту


Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2019 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2019 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы