Новая Каховка | 25 Апреля 2019
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2018-09-10 » Новости

» Інформація відділу комунального господарства: підвищення енергоефективності - запорука забезпечення енергетичної незалежності держави

Інформація відділу комунального господарства: підвищення енергоефективності - запорука забезпечення енергетичної незалежності держави

Україна, яка споживає у загальному балансі більше 60–70 % імпортних енергоресурсів, є однією з енергозалежних країн Європи. І цьому сприяє не тільки їх відсутність, а й неефективне використання, що загрожує національним інтересам та національній безпеці країни. Тому вирішення питань енергозбереження та енергоефективності є одним з першочергових завдань в умовах енергетичної кризи.
У нашій країні, як і в більшості європейських держав, понад 30 % кінцевої енергії споживається будинками. Це найбільший сектор національної економіки з точки зору енергоспоживання, за ним ідуть промисловість і транспорт. Якщо в індустріальному секторі об’єм споживання енергії з часом зменшується (підприємства хоч і поступово, але впроваджують енергоефективні технології), то в житловому майже нічого не змінюється. Причини - недостатня свідомість громадян та низький рівень їх платежеспроможності, що перешкоджають власникам житла впроваджувати енергоефективні технології у своїх будинках. Через відсутність енергоефективності будівель втрати тепла становлять загалом до 47 відсотків. За допомогою тепломодернізації та капітального ремонту в будинках можливо зменшити щорічне споживання і втрати енергії на 10–25 %. Досвід багатьох країн показує, що комплексна термомодернізація будівель здатна кардинально вплинути на скорочення споживання енергоресурсів, а в остаточному підсумку може забезпечити економію енергоресурсів близько 50 %.
Щоб стимулювати населення до впровадження енергоефективних заходів, Уряд запровадив програму державної підтримки енергозбереження. Вона передбачає відшкодування частини суми кредитів, залучених на придбання енергоефективного обладнання та матеріалів. У партнерстві з Держенергоефективності, кредитування здійснюють такі державні банки України: Ощадбанк, ПриватБанк, Укргазбанк та Укрексімбанк.
Енергоефективність означає раціональне використання існуючих паливно-енергетичних ресурсів, досягнення його економічної ефективності, розвиток техніки та відповідних технологій, дотримання вимог охорони навколишнього середовища.
Для населення - це значне скорочення комунальних витрат, для енергетичних компаній - зниження витрат на паливо, для екології - зменшення викидів парникових газів в атмосферу, для країни - економія ресурсів, підвищення продуктивності промисловості і конкурентоспроможності.


Відділ комунального господарства,


Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2019 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2019 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы