Новая Каховка | 25 Апреля 2019
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2018-09-03 » Новости

» Анонс Турніру з баскетболу серед ветеранів на кубок ім. Вадима Гладуна

Анонс Турніру з баскетболу серед ветеранів на кубок ім. Вадима Гладуна

З 14 по 16 вересня 2018 році у місті Нова Каховка другий рік поспіль відбудеться свято баскетболу, до нас знову завітають легенди баскетболу, команди ветеранів аби позмагатися у турнірі за Кубок Вадима Гладуна - Заслуженого майстра спорту, чемпіона Європи, дворазовий переможець Всесвітньої універсіади і спартакіади народів СРСР з баскетболу.
Змагання відбудуться в спортивному залі «Будівельник», за підтримки міського голови Коваленка В.І., відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту (начальник Таран Н.М.), ГО дитячо-юнацький спортивний клуб з баскетболу «Імпульс» (голова Перетятько В.В.). Кількість та назви команд учасників буде повідомлено додатково.
15 вересня 2018 року о 10.00 год. в спортивному залі «Будівельник» відбудеться урочисте відкриття змагань.
Ідея проведення баскетбольних ігор в Новій Каховці виникла після того, як Микола Зотович Дзюбенко – відомий тренер з баскетболу у м. Нова Каховка, навесні 2017 року побував на 80-річчі Вадима Гладуна. Поспілкувавшись зі спортсменами-баскетболістами, які перебувають вже в поважному віці, він зрозумів: необхідно показати і познайомити молоде покоління Нової Каховки з тими, хто стояв біля витоків становлення українського баскетболу. Адже зовсім мало хто знає, що Вадим Гладун, Володимир Стремоухов, Микола Погуляй, що входили в збірну команду СРСР з баскетболу, грали в легендарній київській команді «Будівельник», яка є однією з найстаріших в Україні і веде відлік своїх років з 1945 року. А сучасний баскетбольний клуб «Будівельник» виступає в Суперлізі і найтитулованіший серед усіх учасників.
Вищеназвані гравці - живі легенди баскетболу. Їх візит до нашого міста - справжня подія, а Вадим Гладун пообіцяв вдруге привезти кубок кращого гравця США, який дістався йому з рук брата американського президента Джона Кеннеді. Роберт Кеннеді вручив його Вадиму Івановичу за кращу гру в складі збірної СРСР в 1963 році, коли «Будівельник» обіграв американську команду. І обіграв - це м’яко сказано, в той час перемога радянської команди над американцями була схожа на політичному перевазі у взаєминах двох країн, що прагнуть до світового панування.
Однак спорт понад політики. І тому всі бажаючі, а також вихованці спортивних шкіл, любителі баскетболу та професіонали 14-16 вересня запрошуються в спортзал «Будівельник», де не тільки пройдуть змагання, а й можна буде наживо поспілкуватися з легендарними спортсменами.


Відділ у справах сім’ї, молоді,
фізичної культури та спорту


Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2019 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2019 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы