Новая Каховка | 22 Июля 2019
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2018-08-03 » Новости

» Наставництво над дитиною

Наставництво над дитиною

З народження у кожної дитини є мама і тато але не всі батьки готові ними бути. Ситуації бувають різноманітні: хтось гине, хтось просто не справляється, залишається без роботи, здоров’я або житла. В таких випадках діточок вилучають із сімей і після деяких судових процедур ці діти набувають статусу державних. Ми нечасто замислюємося про долю дітей з інтернатів: зазвичай вони не мають авторитетних наставників, у яких можна попросити поради та довіритися.
З метою підготовки дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб із їх числа до самостійного життя прийнято Закон України від 08.09.2016 р. № 1504-VIII "Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування". Тепер українці зможуть на державному рівні допомагати вихованцям інтернатів адаптуватися до самостійного життя, не оформлюючи опікунства і не укладаючи інших правових відносин.
Наставництво – це добровільна безоплатна діяльність і кожен, хто має бажання та можливість – може стати другом дитині, яка позбавлена батьківського піклування: відвідувати її, проводити з нею дозвілля, допомагати із навчанням тощо. Наставники допомагають дітям відчути себе особистістю, вибудовують моральні цінності, визначити інтереси та здібності, вчать вирішувати повсякденні проблеми та спілкуватися з дітьми. Він стає другом для дитини і після того як дитина вийде з інтернатного закладу.
Коли дитина відчуває що є людина якій вона не байдужа, вона стає більш самостійною і впевненішою, успішність у навчанні покращується, в неї формуються культурні, духовні та моральні цінності.
Кажуть, що чужих дітей не буває, і це – чиста правда тому, аби допомогти цим дітям, ми маємо об’єднати усі зусилля, адже важливо покривати не лише їх матеріальні потреби, а і моральні.
Якщо Вас зацікавила інформація щодо наставництва і ви готові змінити на краще відразу два життя за консультацією Ви можете звернутися до міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради за адресою: м. Нова Каховка, вул. Новоселівська, буд. 5, тел.: 5-37-58.


Міський центр соціальних служб
для сім’ї, дітей та молоді


Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2019 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2019 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы