Новая Каховка | 22 Июля 2019
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2018-08-03 » Новости

» Новини: в Україні офіційно запрацював Фонд енергоефективності

Новини: в Україні офіційно запрацював Фонд енергоефективності

Про це повідомила прес-служба Мінрегіону: “Офіційно зареєстровано державну установу „Фонд енергоефективності України“ як юридичну особу і внесено відповідний запис до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань”, - йдеться у повідомленні.
Виконуючим обов’язки директора Фонду енергоефективності було призначено Юлію Головатюк-Унгуряну.
На сьогоднішній день вже прийнято 8 з 9 необхідних постанов КМУ, які регламентують роботу Фонду. Найближчим часом Урядом буде прийнято постанову про збільшення статутного капіталу Фонду до 1,6 млрд грн. І сьогодні зміни до постанов та збільшення статутного капіталу дадуть можливість працювати над його структурою.
Найближчим часом буде розпочато процедуру конкурсного відбору членів наглядової ради Фонду, куди увійдуть два представники Кабміну, один незалежний представник від донорських організацій та ще два представники, які обиратимуться на незалежному конкурсі. Як підкреслили у Мінрегіоні, завдяки злагодженим зусиллям міжнародних партнерів Офісу підтримки і впровадження реформ при Мінрегіоні було зроблено великий об’єм роботи по запуску Фонду енергоефективності. “Ми забезпечили фінансову основу для роботи Фонду енергоефективності, збільшивши його статутний капітал до 1,6 млрд.грн. Ці кошти були закладені у Держбюджеті на 2018 рік. Це дозволить запустити повноцінну роботу Фонду, а також впровадження його програм з енергоефективності у житловому секторі”, - прокоментував ухвалене рішення віце-прем’єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко. Водночас він нагадав, що крім бюджетних коштів, програми Фонду співфінасуватимуться міжнародними партнерами. Нагадаємо, Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) бере участь у фінансуванні програми підтримки енергоефективності в житловому секторі (UREEFF), яка полягає у залученні таких інвестицій IQ energy. Її загальний обсяг складає 15 мільйонів євро.

За інформацією отриманою із сайту: http://www.unn.com.ua/uk/news/1743245-u-teplikh-kreditiv-zyavilos-yedine-vikno-vse-pro-fond-energoefektivnosti


Відділ комунального господарства»


Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2019 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2019 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы