Нова Каховка | 27 Червня 2019
На русском языке

Нова Каховка

Сайт територіальної громади міста Нова Каховка

2018-08-03 » Новини

» Інформація про роботу архівного відділу

Інформація про роботу архівного відділу

Станом на 01 серпня 2018 року в архівному відділі Новокаховської міської ради зареєстровано 920 запитів соціально-правового характеру, які стосуються розміру заробітної плати для нарахування і перерахування пенсій за віком та пільгових, підтвердження стажу роботи та тематичного, що стосуються виділення земельних ділянок, затвердження актів про прийом в експлуатацію об’єктів будівництва, дозвіл на будівництво та ін.
Архівним відділом на постійне зберігання відібрано фотодокументи, які відображають життєдіяльність міста Нова Каховка у 2017 році, а саме: відзначення Дня Соборності України, Дня Героїв Небесної Сотні, проведення щорічного рейтингу популярності та якості за підсумками досягнень 2016 року «Дніпровська перлина», святкування Масляної, проведення засідання громадської ради м. Нова Каховка, відкриття міського Палацу культури після реконструкції, проведення турніру пам’яті Заслуженого тренера України Ю.Піскунова, святкування Дня Перемоги, відкриття меморіальних дошок на будівлі агротехнологічного коледжу загиблим Героям АТО Валерію Вахненко та Віталію Галеті, святкування Міжнародного дня захисту дітей, відкриття клубу у с. Піщане Дніпрянської селищної ради, урочисте відкриття музею історії міста Таврійськ, відвідування губернатором Херсонщини А.Гордєєвим проектно-будівельної компанії «Олеся», святкування Дня міста, відкриття інфекційного відділення після реконструкції, святкування 35-річчя ансамблю «Біла акація» с. Обривка Райської сільської ради, святкування 50-річчя Новокаховської станції юних техніків, святкування 50-річчя Новокаховської картинної галереї ім. А.С.Гавдзинського, святкування 65-річчя Новокаховської музичної школи.
26 липня 2018 року відбулося засідання експертної комісії, на якому розглянуто та схвалено проекти документів, надані установами та підприємствами міста, а саме:
- описи справ постійного зберігання та з кадрових питань (особового складу) – 64 справи;
- акти про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду 313 справ/19 позицій;
- опис фотодокументів постійного зберігання – 19 одиниць обліку/31 позитив.
Проведено описання та збір документів особового походження краєзнавця Сидоренко Рози Юріївни, за результатами чого до архівного відділу прийнято на постійне зберігання 12 справ/128 документів.


Архівний відділ


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Побажання:
Свої побажання, пропозиції щодо поліпшення роботи сайту, а також повідомлення про помилки залишайте в "книзі скарг і пропозицій"

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Книга скарг та пропрзицій | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2019 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2019 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта:
programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилки) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами