Новая Каховка | 23 Февраля 2019
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2018-08-02 » Новости

» Виставка зразків українських вишитих орнаментів в рамках Всеукраїнського проекту «Відродження борщівської сорочки»

Виставка зразків українських вишитих орнаментів в рамках Всеукраїнського проекту «Відродження борщівської сорочки»

В картинній галереї ім.. А.С.Гавдзинського відбулося відкриття унікальної виставки відшитих взірців в рамках проекту «Відродження борщівської сорочки», який народився у файному місті Тернопіль. Велика подяка організаторам проекту Майї Юркевич, тендітній дівчині, яка взялася за Велику справу – відродити любов до народної вишиванки, відродити старовинні техніки вишивки та Вікторії Кривоніс, яка упорядкувала схеми, щоб при бажанні можна було спробувати повторити неповторну красу, донесену від наших предків.
В картинній галереї зібралося багато шанувальників вишивки і тих, хто хоче знайти собі хобі для душі.
Вихованці музичної школи №1 Куженко Юлія, Пономаренко Юлія та Іван Ракоча чудово доповнили українськими піснями і інструментальними композиціями свято народної вишивки.
Проект за проектом картинна галерея разом з її давньою знайомою, нашою землячкою, яка мешкає багато років в м. Дрогобич, Даніелою Іванюш, членом Національної спілки майстрів народного мистецтва, знайомить наших городян, і як виявилося на презентації було багато гостей міста, з вишивками різних областей нашої необмежної Держави.
Начальник відділу культури і туризму Наталя Зарудна відзначила грамотою Даніелу Іванюш за співпрацю з картинною галереєю міста та популяризацію народного мистецтва серед мешканців Нової Каховки і передмістя.
Цього разу на виставці експонуються 22 взірці орнаментів борщівської сорочки, які відшивали 24 учасниці проекту з різних куточків України. Розказати про них можна, але краще прийти і подивитися, поринути в минуле Борщівського краю. Це так цікаво знати історію своєї країни – легенди , відношення до Трипільської культури - ще й закодовану та покладену на полотно.
Виставка триватиме тиждень, тож поспішайте.


Директор картинної галереї
ім..А.С.Гавдзинського
О.Д. Михайленко
Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2019 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2019 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы