Новая Каховка | 23 Февраля 2019
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2018-08-02 » Новости

» ДО УВАГИ НАЙМАНИХ ПРАЦІВНИКІВ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ - ПІДПРИЄМЦІВ

ДО УВАГИ НАЙМАНИХ ПРАЦІВНИКІВ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ - ПІДПРИЄМЦІВ

З 1 січня 2004 року страховий стаж громадянам України зараховується лише за умови сплати внесків у розмірі не меншому за мінімальний страховий внесок, розрахований з мінімальної заробітної плати, яка на сьогодні складає 3 723 грн, відповідно мінімальний внесок - 819 грн. 06 коп на місяць.
Від величини страхового стажу залежить не тільки розмір пенсійної виплати, але й саме право на її призначення.
З 2018 року страховий стаж, необхідний для призначення пенсії, складає 25 років і надалі він буде поступово збільшуватися. Для тих, хто досягне пенсійного віку в 2019 році - це 26 років, у 2020 році - 27 років і так до 2028 року, коли необхідний для призначення пенсії страховий стаж становитиме 35 років.
Своєчасна сплата страхових та єдиного соціального внесків безпосередньо впливає на повноту зарахування страхового стажу.
У разі, якщо внески не сплачено або сплачено не в повному обсязі, до страхового стажу найманого працівника або фізичної особи - підприємця буде зараховано періоди роботи пропорційно сплаченим внескам.
Це стосується в першу чергу працівників підприємств, які систематично порушують вимоги діючого законодавства щодо своєчасної сплати внесків, нарахованих на фонд оплати праці, та фізичних осіб–підприємців, які не   сплачують єдиний соціальний внесок в розмірі не меншому за мінімальний.
Наявність заборгованості зі сплати внесків не дозволяє зарахувати до страхового стажу періоди роботи в повному обсязі, і наймані працівники та приватні підприємці у таких випадках ризикують залишитися без права на отримання пенсії.
Працівникам підприємств, які мають заборгованість зі сплати єдиного внеску, а на 01 липня поточного року це майже 59 млн грн, не буде зараховано в повному обсязі зароблений страховий стаж, поки їх роботодавці не розрахуються з боргами.
Заборгованість зі сплати єдиного соціального внеску в сумі 45,4 млн грн мають більше 9 тис. фізичних осіб - підприємців області, яким також не буде зараховано до страхового стажу період підприємницької діяльності за який не сплачено внески.
Тому звертаємося до усіх роботодавців та приватних підприємців області: розрахуйтеся з боргами по страхових та єдиному соціальному внесках! Це забезпечить кожній працюючій людині страховий стаж, необхідний для призначення пенсійних та інших соціальних виплат.
Найманих працівників закликаємо: зареєструватись на веб-порталі Пенсійного фонду України, що дасть можливість контролювати повноту сплати єдиного соціального внеску роботодавцями. У разі виникнення недоїмки вимагайте від роботодавця її погашення.
Відсутність заборгованості зі сплати страхових та єдиного внесків – обов’язкова умова для зарахування страхового стажу!


Головне управління Пенсійного
фонду України в Херсонській області


Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2019 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2019 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы