Новая Каховка | 25 Июня 2019
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2018-08-01 » Новости

» Пам'ятка про евакуацію

Пам'ятка про евакуацію

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Новокаховської міської ради нагадує, що місто Нова Каховка є зоною ризику виникнення надзвичайних ситуацій.        
До найбільш небезпечних надзвичайних ситуацій , які можуть виникнути на території міста, відносяться руйнування гребель водосховищ Дніпровського каскаду.
В зону катастрофічного затоплення потрапляють території м. Нова Каховка, смт. Дніпряни, с. Корсунка.

Для інформування та оповіщення у сфері цивільного захисту в області функціонує регіональна система централізованого оповіщення, за допомогою якої проводиться оповіщення органів влади, формувань цивільного захисту та населення.
Необхідно кожному пам'ятати, що повідомлення про загрозу або виникнення небезпечних подій (аварій, катастроф, стихійних лих) здійснюється за допомогою радіомовлення, телебачення та інших засобів масової інформації.
Перед терміновою інформацією передається сигнал цивільного захисту “УВАГА ВСІМ” – попереджувальний голосовий або звуковий сигнал про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій, який розповсюджується за допомогою уривчастого звучання електросирен, частих гудків підприємств, ударів у дзвони культових споруд, інші металеві предмети, трансляцією в мережі радіомовлення і телебачення спеціальної фонограми.
Звучання попереджувального сигналу “УВАГА ВСІМ” триває не менше 5 хвилин.
Повідомлення включають інформацію про характер та місце виникнення надзвичайної ситуації, зону можливого ураження, порядок дій населення, види захисту тощо.
Тривалість доведення повідомлень, що передаються мережами радіомовлення і телебачення, не менше 5 хвилин та за необхідності повторюються через 10-15 хвилин.
При отриманні інформації про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій зберігайте спокій, не допускайте паніки. Вимкніть домашні електроприлади, газові плити, приготуйте документи, речі першої необхідності, сповістіть сусідів про одержану інформацію. Допоможіть хворим та людям похилого віку. Будьте готові до евакуації в безпечні місця.
Тримайте включеними пристрої радіомовлення, телебачення, інші засоби телекомунікацій та надалі дійте відповідно до вказівок місцевих органів цивільного захисту.
На випадок катастрофічного затоплення у м. Нова Каховка створено 9 збірних пунктів евакуації.

1 НК політехнічний коледж м. Нова Каховка, вул. Першотравнева, 30
2 ЗОШ № 8 м. Нова Каховка, вул. Світлова, 6
3 ЗАТ “Новокаховський завод силікатної цегли ” м. Нова Каховка, вул. Індустріальна,13
4 Приладобудівний технікум м. Нова Каховка, просп. Перемоги,11
5 ЗОШ № 7 м. Таврійськ, вул. Гайдара, 1
6 Будинок культури ПАТ ДМК "Таврія" м. Нова Каховка, просп. Дніпровський, 166
7 Будинок культури смт. Дніпряни, вул. 1-го травня,8
8 Корсунська ЗОШ с. Корсунка, вул. Монастирська, 50
9 ЗОШ №6 м. Нова Каховка, просп. Дніпровський, 263аУправління з питань надзвичайних ситуацій
та цивільного захисту населення


Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2019 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2019 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы