Новая Каховка | 23 Февраля 2019
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2018-07-30 » Новости

» УПСЗН запрошує на монетизацію. Прийди і скористайся своїм правом

УПСЗН запрошує на монетизацію. Прийди і скористайся своїм правом

Протягом липня цього року управління праці та соціального захисту населення жвавими кроками співпрацює з отримувачами субсидій з питання прийняття заяв щодо відшкодування невикористаних сум субсидій, внаслідок економії споживачами послуг газо- та електропостачання, які використовувалися для обігріву в опалювальний сезон.
На сьогодні вже 2 000 мешканців нашої територіальної громади вже скористалися своїм правом на отримання персональної державної премії за розумне використання газової та електричної енергії під час опалювального сезону.
Невикористані суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газо-та електропостачання для індивідуального опалення в обсягах, що не перевищують вартості 100 куб. метрів природного газу або вартості 150 кВт•г електричної енергії, відтепер перераховуватимуться на особовий рахунок одержувача субсидії.
Спеціалісти управління на протязі серпня 2018 року прийматимуть заяви від субсидіантів, в яких вказуються спосіб виплати (банк або пошта) та необхідні реквізити, зокрема, особовий рахунок одержувача в банківській установі. Відкриття рахунку в банку, як і вибір самої уповноваженої банківської установи, через які проводяться виплати соціальних допомог та пенсій, здійснюється субсидіантом самостійно. На момент подачі заяви рахунок в банку повинен бути уже відкритим. При собі необхідно мати паспорт, ідентифікаційний код та довідку з банківської установи про реквізити відкритого особистого рахунку.
Прийом заяв від громадян здійснюється:

щодня крім вихідних за адресами:
м. Таврійськ - вул. Гайдара 9,
м. Нова Каховка - вул. Історична 18.

щовівторка та щочетверга за адресою:
смт. Дніпряни - вул. 1-го Травня 7 (у приміщенні Дніпрянської селищної ради).

щопонеділка та щосереди за адресою:
с. Райське - вул. Сонячна 7 (у приміщенні Райської сільської ради).

щосереди за адресою:
с. Обривки - вул. Пушкіна 1 (у приміщенні будинку культури).

УПСЗН запрошує прийняти участь у кампанії з монетизації субсидії і скористатися своїм правом на відшкодування невикористаних сум субсидій.

За додатковою інформацією звертатися до управління праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради за телефоном 5-48-55, 4-55-92.


УПСЗН


Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2019 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2019 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы