Новая Каховка | 23 Февраля 2019
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2018-07-30 » Новости

» Інформація відділу комунального господарства: напрями скорочення енерговитрат для населення

Інформація відділу комунального господарства: напрями скорочення енерговитрат для населення

Україна зробила свій вибір – європейський шлях розвитку. Для нас це означає, що ми обрали європейські цінності, і важливе місце серед них посідає заощадливе ставлення до енергетичних ресурсів країни. Ми маємо змінювати своє ставлення до природних ресурсів, повинні дбати про їх збереження і відновлення. Можливість для енергозбереження є в кожному домі, у кожній квартирі в кожній родині. Усвідомлення важливості енергозбереження у побуті є однією із визначальних особливостей сучасності. Втім, далеко не кожен знає, де і як можна заощадити тепло, воду, електроенергію, пальне без жодних втрат для свого комфорту. Як краще знизити енергоспоживання та раціонально використовувати наявні ресурси? Як налагодити розумну економію у всіх сферах енергоспоживання? Ці питання сьогодні є викликами часу. Усі заходи, які може здійснити громадянин для покращення власного побуту за нових умов, можна розділити на чотири напрями:
Заощадження ресурсів: води, газу, тепла тощо. Для цього потрібно просто відкоригувати побутові звички та здійснити прості заходи, наприклад, налагодити крани та встановити тепловідбивні екрани за радіаторами.
Утеплення приміщення. Наприклад, заміна чи заклеювання вікон, проведення теплоізоляції даху та стін, модернізація системи вентиляції тощо.
Встановлення приладів обліку. Це дозволить платити лише за фактично спожиті ресурси.
Перехід на більш сучасні, енергозберігаючі та альтернативні джерела енергії та системи комунікацій.
Заходи з енергозбереження дійсно дозволяють економити енергію, енергетичні ресурси, є ключем до підвищення рівня життя, збереження навколишнього середовища. Ці заходи не завжди вимагають значних матеріальних витрат і залежать тільки від особистої обізнаності і зацікавленості людей.
Заощаджувати ресурси – це означає дбати про свою землю. Сьогодні ми заощаджуємо свої витрати, а на майбутнє це означає, що ми турбуємось про чисту і багату країну, в якій будуть жити наші діти.
Ця робота складається із щоденних невеликих турбот – вимкнути світло, коли виходиш із приміщення; вчасно закрутити кран тощо.
Навіть якщо вам здалося, що всі перераховані вище способи не допоможуть багато заощадити, спробуйте слідувати нашим порадам хоча б місяць. Цілком можливо, ви будете приємно вражені тим, наскільки зменшилися ваші витрати.


Відділ комунального господарства


Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2019 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2019 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы