Новая Каховка | 23 Февраля 2019
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2018-07-27 » Новости

» Інформація Новокаховської ОДПІ

Інформація Новокаховської ОДПІ

До уваги платників податків! Повторно про відкриття рахунків для зарахування надходжень до бюджетів

Новокаховська ОДПІ ГУ ДФС у Херсонській області повторно повідомляє, що у зв’язку із запровадженням у 2018 році централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів та на виконання наказів Міністерства фінансів України: від 05.02.2018 №110 «Про затвердження Змін до Порядку відкриття та закриття рахунків у національній валюті в органах Державної казначейської служби України», від 07.03.2018 №350 «Про затвердження Змін до Порядку казначейського обслуговування доходів та інших надходжень державного бюджету» та від 08.02.2018 №126 «Про затвердження Змін до Порядку казначейського обслуговування місцевих бюджетів» з 02 липня 2018 року введені в дію нові рахунки та банк - Казначейство України (ЕАП), код банку (МФО) — 899998.
Додатково повідомляємо, що реквізити відкритих рахунків за надходженнями до державного та місцевих бюджетів опубліковано на Веб-порталі Головного управління ДФС у Херсонській області Автономній республіці Крим та м. Севастополі в рубриці «Бюджетні рахунки» та на офіційній Веб-сторінці Головного управління Казначейства (Веб-портал Державної казначейської служби України в мережі Інтернет).

Для українських військових платники податків Новокаховської ОДПІ перерахували понад 29 млн. гривень

Протягом січня – червня п.р. на підтримку українських військових платниками податків, які знаходяться на обліку в Новокаховській ОДПІ сплачено до бюджету 29,3 млн.грн. військового збору з приростом до минулорічних надходжень - на 6,4 млн.гривень.
Платники податків відповідально ставляться до нарахування та сплати військового збору задля захисту державного суверенітету, гарантій стабільності та зміцнення економічної безпеки України.

Землевласниками Новокаховської ОДПІ сплачено 67,3 млн. грн. плати за землю

Плата за землю є одним із небагатьох видів платежів, які стовідсотково залишаються в бюджеті міста (району). Саме тому її надходження є край необхідними для міських та селищних рад. За січень – червень п.р. до місцевих бюджетів Новокаховської ОДПІ надійшло 67 299,9 тис.грн. земельного податку та орендної плати, в т. ч. по відділенням: Новокаховським – 20 997,5 тис.грн., Бериславським – 6 492,3 тис.грн.,   Великоолександрівським – 7 415,4 тис.грн., Великолепетиським – 4 363,4 тис.грн., Верхньорогачицьким – 2 333,1 тис.грн., Високопільським – 2 174,2 тис.грн., Горностаївським – 2 955,5 тис.грн., Каховським – 17 943,9 тис.грн., Нововоронцовським – 2 624,7 тис. гривень. Це перевищує минулорічні надходження на 5 756,4 тис.гривень. Із вказаної суми 54 840,3 тис.грн. сплачено юридичними особами, 12 459,6 – фізичними особами.

Шановні платники податків!

З метою економії вашого часу, а також власних коштів на придбання бланків звітних документів, уникнення витраченого часу у чергах до інспектора або «вікна» прийому звітності при поданні звітності, (оскільки достатньо її лише сформувати в електронному вигляді за допомогою спеціальних програм та передати через мережу Інтернет до фіскальної служби). Новокаховська ОДПІ запрошує вас до Пункту реєстрації користувачів для отримання електронних ключів.
Окрім цього ви маєте можливість: отримати гарантію автоматичної перевірки підготовлених документів на наявність арифметичних помилок та описок, оперативно оновлені формати подання документів в електронному вигляді по телекомунікаційних каналах зв’язку (у разі зміни форм податкових декларацій, інших документів, які є підставою для нарахування і сплати податків, або при введенні нових форм декларацій платник податків автоматично отримує можливість оновлення версій форматів) та конфіденційно отримувати інформацію щодо стану розрахунків стосовно сплати податків та заборгованості перед бюджетом.
Отримати електронний підпис та консультацію щодо його застосування можна, звернувшись до Відокремленого Пункту реєстрації користувачів Акредитованого центру сертифікації ключів ІДД ДФС при Новокаховській ОДПІ за адресою: м. Нова Каховка, вул. Горького, 11-а, Центр обслуговування платників, телефон 4-52-88.

Змінено інструкцію про порядок нарахування і сплати ЄСВ

Новокаховська ОДПІ ГУ ДФС у Херсонській області повідомляє, що з 26 червня 2018 року набули чинності зміни до Інструкції про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 20.04.2015 № 449 (наказ Міністерства фінансів України від 04.05.2018 № 469, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 30 травня 2018 року за № 645/32097).
Ця Інструкція визначає процедуру нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування страхувальниками, нарахування і сплати фінансових санкцій, стягнення заборгованості зі сплати страхових коштів органами доходів і зборів.
Відповідно до змін розширено перелік платників єдиного внеску, зокрема, з 01.01.2018 платниками єдиного внеску визначено членів фермерського господарства.
Також змінено звітні форми – таблиця 1 Додатка 4 «Звіт про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, надбавки, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» та Додаток 5 «Звіт про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску» (створено уніфіковану форму для платників єдиного внеску визначених пунктами 4, 5, 51 частини першої статті 4 Закону України № 2464).
Інструкція про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування розміщена на офіційному веб-порталі ДФС у розділі «Законодавство-ЄСВ-Накази» за посиланням:http://sfs.gov.ua/zakonodavstvo/ediniy-vnesok-na-zagalnoobovyazkove/nakazi/72943.html


Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2019 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2019 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы