Новая Каховка | 25 Апреля 2019
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2018-07-12 » Новости

» До уваги керівників підприємств, установ, закладів усіх форм власності, голів ОСББ, ЖБК, гаражних, садових, садово-городніх кооперативів, ФОП та мешканців міста

До уваги керівників підприємств, установ, закладів усіх форм власності, голів ОСББ, ЖБК, гаражних, садових, садово-городніх кооперативів, ФОП та мешканців міста

Відділ комунального господарства нагадує про необхідність дотримання Правил благоустрою міста Нова Каховка, затверджених рішенням Новокаховської міської ради №471 від 09.12.2011 року. Зокрема, вчасно і в повному обсязі здійснювати прибирання та санітарну обробку власних та прилеглих до них територій, їх благоустрій та озеленення, полив і косіння газонів.
Межі утримання, прибирання, благоустрою та озеленення прилеглої території для підприємств, установ, організацій всіх форм власності, які розташовані вздовж вулиць міста, визначені даними Правилами до проїжджої частини. За відсутності з будь-якого боку об’єктів і споруд іншої організації межа прилеглої території визначається на відстані 50 м від огорожі підприємства, установи, організації, включаючи зелені насадження. У випадку, якщо між підприємствами, організаціями, установами територія більша, ніж 50 м, у якої відсутній балансоутримувач, територія для прибирання ділиться між ними рівноцінно навпіл.
Для приватних житлових будинків прилегла територія встановлена до зеленої зони газонів, включаючи пішохідний тротуар, проїжджу частину вулиць до осьової лінії, окрім ділянок, на яких здійснюється утримання зелених насаджень та прибирання комунальними підприємствами міста. Під’їздні дороги до організацій, підприємств, установ утримуються за їх рахунок.
Межами прилеглих території до кіосків, павільйонів, лотків визначається ділянка в радіусі 15 метрів від стіни споруди або огорожі. Власники тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення, розташованих на території об’єкта благоустрою державної та комунальної власності, зобов’язані забезпечити належне утримання прилеглої до тимчасової споруди території.
Підприємства, установи та організації, ОСББ, ЖБК та громадяни зобов’язані утримувати в належному стані об’єкти благоустрою (їх частини), що перебувають у їх власності чи користуванні та прилеглу до цих об’єктів територію.
Складати сміття та вивозити його у невизначені для цього місця, а також спалювати на території міста забороняється.
Забороняється винесення сміття, прибраного з прилеглих та прибудинкових територій, тротуарів, газонів на зелені смуги, а також складування на них будівельних матеріалів.
За порушення Правил благоустрою передбачене покарання у вигляді складання адміністративних протоколів та накладання штрафів: на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян; на посадових осіб і громадян - суб’єктів підприємницької діяльності - від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Докладно ознайомитись із Правилами благоустрою міста Нова Каховка можливо за посиланням: http://novakahovka.com.ua/public_info/index.php?t=29&g=65&id=145&lng=ua


Відділ комунального господарства


Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2019 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2019 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы