Нова Каховка | 18 Лютого 2019
На русском языке

Нова Каховка

Сайт територіальної громади міста Нова Каховка

2018-07-12 » Новини

» До уваги керівників підприємств, установ, закладів усіх форм власності, голів ОСББ, ЖБК, гаражних, садових, садово-городніх кооперативів, ФОП та мешканців міста

До уваги керівників підприємств, установ, закладів усіх форм власності, голів ОСББ, ЖБК, гаражних, садових, садово-городніх кооперативів, ФОП та мешканців міста

Відділ комунального господарства нагадує про необхідність дотримання Правил благоустрою міста Нова Каховка, затверджених рішенням Новокаховської міської ради №471 від 09.12.2011 року. Зокрема, вчасно і в повному обсязі здійснювати прибирання та санітарну обробку власних та прилеглих до них територій, їх благоустрій та озеленення, полив і косіння газонів.
Межі утримання, прибирання, благоустрою та озеленення прилеглої території для підприємств, установ, організацій всіх форм власності, які розташовані вздовж вулиць міста, визначені даними Правилами до проїжджої частини. За відсутності з будь-якого боку об’єктів і споруд іншої організації межа прилеглої території визначається на відстані 50 м від огорожі підприємства, установи, організації, включаючи зелені насадження. У випадку, якщо між підприємствами, організаціями, установами територія більша, ніж 50 м, у якої відсутній балансоутримувач, територія для прибирання ділиться між ними рівноцінно навпіл.
Для приватних житлових будинків прилегла територія встановлена до зеленої зони газонів, включаючи пішохідний тротуар, проїжджу частину вулиць до осьової лінії, окрім ділянок, на яких здійснюється утримання зелених насаджень та прибирання комунальними підприємствами міста. Під’їздні дороги до організацій, підприємств, установ утримуються за їх рахунок.
Межами прилеглих території до кіосків, павільйонів, лотків визначається ділянка в радіусі 15 метрів від стіни споруди або огорожі. Власники тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення, розташованих на території об’єкта благоустрою державної та комунальної власності, зобов’язані забезпечити належне утримання прилеглої до тимчасової споруди території.
Підприємства, установи та організації, ОСББ, ЖБК та громадяни зобов’язані утримувати в належному стані об’єкти благоустрою (їх частини), що перебувають у їх власності чи користуванні та прилеглу до цих об’єктів територію.
Складати сміття та вивозити його у невизначені для цього місця, а також спалювати на території міста забороняється.
Забороняється винесення сміття, прибраного з прилеглих та прибудинкових територій, тротуарів, газонів на зелені смуги, а також складування на них будівельних матеріалів.
За порушення Правил благоустрою передбачене покарання у вигляді складання адміністративних протоколів та накладання штрафів: на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян; на посадових осіб і громадян - суб’єктів підприємницької діяльності - від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Докладно ознайомитись із Правилами благоустрою міста Нова Каховка можливо за посиланням: http://novakahovka.com.ua/public_info/index.php?t=29&g=65&id=145&lng=ua


Відділ комунального господарства


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Побажання:
Свої побажання, пропозиції щодо поліпшення роботи сайту, а також повідомлення про помилки залишайте в "книзі скарг і пропозицій"

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Книга скарг та пропрзицій | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2019 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2019 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта:
programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилки) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами