Нова Каховка | 18 Лютого 2019
На русском языке

Нова Каховка

Сайт територіальної громади міста Нова Каховка

2018-07-10 » Новини

» Оголошення про проведення конкурсу Фондом «Монсанто»

Оголошення про проведення конкурсу Фондом «Монсанто»

Відділ управління проектами Новокаховської міської ради доводить до відома громадських організацій, сільської та селищної рад, що Фондом «Монсанто» оголошено про початок чергового періоду прийому заявок соціальних проектів, який триватиме з 01 липня до 31 серпня 2018 року, за такими напрями:
1. Надання базової освітньої підтримки, спрямованої на покращення освіти в сільських громадах, у тому числі за рахунок підтримки шкіл, бібліотек, наукових центрів, навчальних програм для фермерів та академічних програм, які збагачують чи доповнюють шкільні програми.
2. Забезпечення критичних потреб громад за рахунок підтримки неурядових організацій, що надають допомогу для продовольчої безпеки, санітарії, доступу до чистої води, громадської безпеки та різноманітних інших потреб.
Мінімальний розмір гранту, що може бути наданий – 25 тис. доларів США. Проекти не повинні мати жодного зв’язку з комерційною діяльністю компанії «Монсанто». Проектна діяльність може бути розрахована на період до 12 місяців. Заявники повинні надати підтвердження проведення нещодавнього зовнішнього аудиту фінансів організації за міжнародними стандартами. Організації-заявники повинні бути зареєстровані принаймні за два роки перед поданням заявки.
З 1964 року Фонд «Монсанто» працює заради значного та значимого поліпшення життя людей. Фонд «Монсанто» намагається бути інноваційним лідером філантропії, надаючи допомогу сталому розвитку громад, які цього потребують, в усьому світі, та фокусується на зміцненні як фермерських громад, так і тих громад, де працюють та живуть співробітники компанії.
Для того, щоб отримати запрошення для подання заявки, потрібно надіслати опис організації та короткий опис проекту англійською мовою через форму за адресою www.monsantofund.org/contact-us/. Якщо фонд «Монсанто» буде зацікавлений підтримати проект, його представник надасть код запрошення, який потрібно буде ввести під час подання заявки. Форма заявки та інструкція до її заповнення (англійською мовою) знаходиться за посиланням: http://www.monsantofund.org/grants/international у рубриці «Preview Application».
У разі виникнення питань щодо участі у конкурсі просимо звертатись до відділу супроводження проектів Департаменту інвестиційної та промислової політики Херсонської обласної державної адміністрації: контактна особа – Посунько Сергій Володимирович, тел. (0552) 26-22-56.


Відділ управління проектами


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Побажання:
Свої побажання, пропозиції щодо поліпшення роботи сайту, а також повідомлення про помилки залишайте в "книзі скарг і пропозицій"

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Книга скарг та пропрзицій | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2019 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2019 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта:
programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилки) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами