Нова Каховка | 25 Квітня 2019
На русском языке

Нова Каховка

Сайт територіальної громади міста Нова Каховка

2018-07-05 » Новини

» Легалізація найманої праці у Новій Каховці

Легалізація найманої праці у Новій Каховці

Новокаховська ОДПІ повідомляє, що за січень-червень 2018 року Головним офісом всього легалізовано 73 працівника, а саме по галузям:
- 51 чоловік – залучено у роздрібну/оптову торгівлю, надходження від легалізованої найманої праці склали 34,4 тис.грн.;
- 18 чоловіків – залучено у галузь громадського харчування, надходження від легалізованої найманої праці склали 16,8 тис.грн.;
- 4 чоловіки – залучено у інші галузі (надання інших послуг), надходження від легалізованої найманої праці склали 2,9 тис.гривень.
У червні 2018 року легалізовано 4 працівника та залучено на сезонні роботи у сільському господарстві.
З початку року надходження від легалізованої найманої праці склали 54,1 тис. гривень.
Нагадуємо суб’єктам господарювання щодо обов’язкового залучення до ведення фінансово-господарської діяльності легалізованої найманої праці (на польові та складські роботи). Також нагадуємо, що сільські ради можуть долучатися до процесу легалізації найманої праці шляхом надання інформації про суб’єктів господарювання, що використовують найману працю без її оформлення згідно чинного законодавства.

До уваги платників ПДВ!

Новокаховська ОДПІ ГУ ДФС у Херсонській області інформує про випадки, в яких складається розрахунок коригування (далі – РК) у зв’язку з необхідністю виправлення помилок (неоднозначностей), які з’явилися в результаті коригувань показників податкової накладної (далі – ПН), і в результаті проведення яких підсумкові показники ПН дорівнюють нулю.
Так, після складання і реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних ПН в результаті таких коригувань кількість та/або обсяг дорівнюють нулю, але при здійсненні коригувань платник відображав:
1) коригування ціни у графі 8 замість графи 9 РК;
2) коригування кількості у графі 10 замість графи 7 РК.
З метою виправлення помилок, допущених при здійсненні такого коригування, необхідно скласти РК до ПН, за допомогою якого виправити такі помилки.
Виправлення таких помилок здійснюється лише шляхом «обнулення» (сторнування) рядків ПН, які в результаті попередніх коригувань містять помилки (нульові значення ціни при наявності кількості товару/послуги або нульове значення кількості при наявності обсягу товару/послуги).
Додавання нових рядків ПН при здійсненні такого коригування не відбувається.
Одним РК можна виправити тільки один рядок ПН, тобто, в такому РК може бути тільки один рядок.
Якщо ПН містить кілька рядків з аналогічною помилкою, які підлягають виправленню таким чином, складається окремий РК до кожного з таких рядків ПН.
В такому РК:
- у графі 1 зазначається № за порядком рядка ПН, який коригується;
- у графі 2 в залежності від ситуації зазначається причина коригування «Зменшення обсягу при нульовій кількості» або «Зменшення кількості при нульовому обсягу»;
- значення граф 3–6 відповідає значенню відповідно граф 2–5 рядка ПН, що коригується;
- у разі зазначення у графі 2 причини коригування «Зменшення кількості при нульовому обсягу» у графі 7 зі знаком «–» зазначається значення кількості, що залишилось в результаті попереднього коригування;
- у разі зазначення у графі 2 причини коригування «Зменшення обсягу при нульовій кількості» у графі 13 зі знаком «–» зазначається обсяг, що залишився в результаті попереднього коригування;
- графи 8–12 не заповнюються.
Більш детальніше у листі ДФС України від 22.06.2018 № 18983/7/99-99-15-03-02-17 «Про особливості складання розрахунків коригування до податкових накладних, що видаються покупцям – платникам ПДВ», який розміщено на офіційному веб-порталі ДФС України за посиланням: http://sfs.gov.ua/zakonodavstvo/podatkove-zakonodavstvo/listi-dps/72940.html

Здійснюєте спортивну діяльність – зобов’язані застосовувати РРО!

Новокаховська ОДПІ ГУ ДФС у Херсонській області нагадує, що суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції у готівковій та/або безготівковій формі при продажу товарів (наданні послуг), згідно зі ст. 3 Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95 ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» зі змінами та доповненнями (далі – Закон № 265) зобов’язані проводити розрахункові операції на повну суму покупки (надання послуги) через зареєстровані, опломбовані у встановленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи реєстратори розрахункових операцій (далі – РРО) з роздрукуванням відповідних розрахункових документів, що підтверджують виконання розрахункових операцій, або у випадках, передбачених цим Законом, – із застосуванням зареєстрованих у встановленому порядку розрахункових книжок (далі – РК).
Статтею 9 Закону № 265 визначено випадки, за яких суб’єкти господарювання мають право не застосовувати РРО та РК.
Так, відповідно до п. 4 ст. 3 Закону № 265 надано право проводити розрахунки готівкою зі споживачами без використання РРО та РК, зокрема, при продажу квитків на відвідування культурно-спортивних і видовищних закладів. Звільнення від застосування РРО спортивної діяльності Законом № 265 не передбачено.
Враховуючи вищевикладене, суб’єкт господарювання, який здійснює спортивну діяльність, при наданні послуг зобов’язаний застосовувати РРО у разі проведення розрахункових операцій у готівковій та/або безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо).


Новокаховська ОДПІ


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Побажання:
Свої побажання, пропозиції щодо поліпшення роботи сайту, а також повідомлення про помилки залишайте в "книзі скарг і пропозицій"

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Книга скарг та пропрзицій | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2019 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2019 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта:
programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилки) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами