Новая Каховка | 22 Февраля 2019
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2018-06-14 » Новости

» Новокаховська молодь вивчає туристичні об’єкти міста

Новокаховська молодь вивчає туристичні об’єкти міста

Нова Каховка долучилася до міжрегіонального інноваційного проекту з профорієнтації!!! Дивіться на Херсонщину очима новокаховської молоді!!!
Саме ці юнаки і дівчатка протягом всього проекту будуть ходити вулицями і стежками, тропами і населеними пунктами, шукати, розкривати і дивувати самобутністю нашого краю. Тож, знайомтеся: весела, амбітна, і однаково неподібна команда Новокаховського техніко-економічного ліцею - «Profiліц».
Найперше ліцеїсти відвідали Центральну міську бібліотеку, бо саме ця бібліотека є методичним центром, саме тут зберігаються рідкісні матеріали і книжки з краєзнавства. Організована в липні 1953 року, сьогодні головна бібліотека Новокаховської ЦБС є сучасним інформаційним центром у місті.
Про літературне краєзнавство з учасниками команди говорила провідний бібліотекар Ірина Осадча.
Побували ліцеїсти у краєзнавчому відділі, де розміщена література про область в цілому, а також є безліч інформації про історичні і культурні особливості міста.
Крім того познайомилися з творчістю місцевих письменників, а також згадали імена, тих хто прославляв наш край у спорті і мистецтві.
Бібліотекарі пообіцяли команді надавати для використання всі матеріали, пов’язані з Херсонщиною та забезпечувати молодь бібліографічною інформацією.
Свої враження і емоції від побаченого «Profiліцівці» фіксуватимуть на світлинах і записуватимуть у блокноти.
Отож, краща цитата дня   від «Profiліц»: «Бібліотека зберігає інформацію, яка допоможе розвити наше уявлення про історію міста»!
Прогулюючися Історичною вулицею можна вдивувати багато цікавого…
От і привела доріжка команду «Profiліц»   до міської Картинної галереї. Директор установи Олена Михайленко розповіла учням про історію Новокаховської картинної галереї, про художника Альберта Гавдзинського, який подарував Новій Каховці 237 своїх картин. Цього дня ліцеїсти милувалися роботами Анастасії Ярошевич, художниці з Кривого Рогу, вподобали випускні роботи учнів Дитячої школи мистецтв.
Аж дві цитати потрапили до чарівного записничка:
«Мені дуже рідко не буває нудно в таких місцях. Але сьогодні було більш ніж цікаво»; «Мистецтво дуже надихає на нові роздуми».

Тож, знайомство ліцеїстів з цікавими туристичними об’єктами нашого міста продовжується. А можливо хтось з них пов’яже свою майбутню професію з туристичною індустрією…


Відділ культури і туризму

Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2019 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2019 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы