Новая Каховка | 20 Марта 2019
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2018-06-13 » Новости

» Відкрита першість міста Нова Каховка з кікбоксингу

Відкрита першість міста Нова Каховка з кікбоксингу

09 червня 2018 року, на боксерському рингу стадіону «Енергія» відбулась відкрита першість міста Нова Каховка з кікбоксингу серед юнаків та юніорів. Змагання проводились за міжнародною версією WAKO у розділі кік лайт-контакт. У змаганнях взяли участь 97 спортсменів, серед 3х спортивних клубів з кікбоксингу, а саме: СК «Акцент» з м. Каховка та м. Нова Каховка (тренери Маломуж Ю.М., Маломуж О.Г.), і СК «Торнадо» (тренер Губка К.Л.).
На урочистому відкритті першості, яка проходила за підтримки міського голови, відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту та федерації кікбоксингу України WAKO в місті Нова Каховка з привітальними словами звертались міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко та організатор і головний суддя змагань Юрій Маломуж. Вони привітали юних учасників змагань, їх батьків і всіх присутніх гостей на арені, учасникам побажали продовжувати займатися вибраним видом спорту і досягати високих результатів. Після відкриття перед початком змагань усі учасники отримали солодкі подарунки - морозиво від міського голови.
За підсумками всіх спарингів у різних категоріях спортсмени з Нової Каховки отримали наступні перемоги:
У категорії «молодші юнаки» перемогу отримали - Гриценко Іван, Костиря Іван, Баранов Нікіта, Коваленко Данило, Жувага Павло, Маломуж Глєб, Титаренко Данііл, Кірюшин Марко, Дробиш Ярослав, Кабанець Андрій.
Переможці у категорії «юнаки» - Титаренко Дмитро, Олішевський Олександр, Горяйстов Єгор, Новосельцев Данііл, Кірієнко Денис, Гаранько Руслан.
У категорії «старші юнаки» перемогу отримали - Сокол Віталій, Масюткін Микита, Гордієнко Артем.
Переможці категорії «юніори» - Тиркало Дмитро, Савченко Владислав.
У командному заліку призові місця розподілилися наступним чином:
І місце - СК «Акцент» (м. Нова Каховка. із результатом 14 золотих нагород)
ІІ місце - за кількістю балів розділили між собою команди СК «Торнадо» (м. Нова Каховка) та СК «Акцент» (м. Каховка). Команди вибороли по 8 золотих нагород.
На урочистій церемонії нагородження, що відбулась одразу після закінчення змагань кубки, грамоти та медалі спортсменам вручала начальник відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новокаховської міської ради Наталія Таран.
Вітаємо переможців змагань та їх тренерів з вдалим виступом, а також слова щирої вдячності для всіх учасників, їх батьків та всім хто долучився до організації та проведення справжнього спортивного свята з кікбоксингу у місті Нова Каховка.


Відділ у справах сім’ї, молоді,
фізичної культури та спорту

Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2019 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2019 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы