Новая Каховка | 20 Марта 2019
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2018-06-12 » Новости

» Створення нового освітнього простору профільної школи – академічного ліцею

Створення нового освітнього простору профільної школи – академічного ліцею

Сьогодні, 12 червня, відбулися громадські слухання з розгляду проекту «Створення нового освітнього простору профільної школи – академічного ліцею шляхом проведення капітального ремонту приміщень будівлі загальноосвітньої школи по вул.Затишна, 28 в м.Нова Каховка, з впровадженням енерго- та ресурсозберігаючих заходів», який подається на обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад сіл, селищ, міст Херсонської області у 2018 році
Перед присутніми виступив заступник міського голови Володимир Сироватка, який повідомив, що проект розроблено відділом управління проектами Новокаховської міської ради за дорученням міського голови Володимира Коваленка з метою участі міста в ІІ обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад сіл, селищ, міст Херсонської області, який проводиться відповідно до розпорядження голови обласної ради від 21 березня 2018 року №59. Метою конкурсу є відбір проектів розвитку територіальних громад сіл, селищ, міст Херсонської області, які спрямовані на розв’язання актуальних проблем розвитку місцевого самоврядування та поширення позитивного досвіду, набутого у процесі їх реалізації.
На 2019 рік загальний обсяг фінансування проектів з обласного бюджету становить 20,0 млн.грн. Проекти міських рад міст обласного значення належать до ІІІ категорії учасників. Максимальний обсяг співфінансування з обласного бюджету одного проекту цієї категорії учасників – 500 тис.грн., видатки обласного бюджету складають не більше 50% від вартості проекту. Обов’язковою умовою конкурсу є співфінансування проектів з бюджетів учасників конкурсу та участь у якості партнерів реалізації проекту юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та фізичних осіб. Участь партнерських організацій у співфінансуванні проекту повинна складати 5% (або більше) від вартості проекту.
Проекти розвитку, що подаються на конкурс, повинні відповідати одному із дев’яти визначених напрямків. Проект Новокаховської міської ради відповідає напрямку «Заходи щодо енерго- та ресурсозбереження в закладах системи охорони здоров’я, освіти та соціального захисту».
Для створення нового освітнього простору з практико-орієнтованим навчанням вирішено провести капітальний ремонт третього поверху будівлі загальноосвітньої школи по вулиці Затишна, 28, в м.Нова Каховка з урахуванням сучасних вимог щодо енергоефективності, енерго- та ресурсозбереження, безпеки перебування дітей та педагогів в закладі освіти для розміщення на цих площах академічного ліцею.
За проведення робіт, передбачених проектом, відповідатиме відділ освіти Новокаховської міської ради як головний розпорядник коштів.
Обсяг коштів, необхідних для реалізації проекту, становить 1 092 130 грн.,
в тому числі: кошти обласного бюджету – 500 000 грн. (45,8% загальної вартості проекту), міського бюджету – 482 930 грн. (44,2%), залучені кошти організації-партнера – «Благодійного фонду Ігоря Колихаєва» – 109 200 грн. (10%).
Реалізація проекту передбачає встановлення енергоефективних вікон та дверей, заміну електромережі, встановлення сучасної енергозберігаючої системи освітлення аудиторій та місць загального користування, модернізацію системи опалення, відновлення функціонування санітарного вузла згідно з діючими вимогами до ресурсозбереження.
Учасники громадських слухань схвалили проект «Створення нового освітнього простору профільної школи – академічного ліцею шляхом проведення капітального ремонту приміщень будівлі загальноосвітньої школи по вул.Затишна, 28 в м.Нова Каховка, з впровадженням енерго- та ресурсозберігаючих заходів», який буде подаватись на ІІ обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад сіл, селищ, міст Херсонської області.


Фото Лариси Новохижної
Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2019 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2019 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы