Нова Каховка | 19 Жовтня 2018
На русском языке

Нова Каховка

Сайт територіальної громади міста Нова Каховка

2018-06-12 » Новини

» Створення нового освітнього простору профільної школи – академічного ліцею

Створення нового освітнього простору профільної школи – академічного ліцею

Сьогодні, 12 червня, відбулися громадські слухання з розгляду проекту «Створення нового освітнього простору профільної школи – академічного ліцею шляхом проведення капітального ремонту приміщень будівлі загальноосвітньої школи по вул.Затишна, 28 в м.Нова Каховка, з впровадженням енерго- та ресурсозберігаючих заходів», який подається на обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад сіл, селищ, міст Херсонської області у 2018 році
Перед присутніми виступив заступник міського голови Володимир Сироватка, який повідомив, що проект розроблено відділом управління проектами Новокаховської міської ради за дорученням міського голови Володимира Коваленка з метою участі міста в ІІ обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад сіл, селищ, міст Херсонської області, який проводиться відповідно до розпорядження голови обласної ради від 21 березня 2018 року №59. Метою конкурсу є відбір проектів розвитку територіальних громад сіл, селищ, міст Херсонської області, які спрямовані на розв’язання актуальних проблем розвитку місцевого самоврядування та поширення позитивного досвіду, набутого у процесі їх реалізації.
На 2019 рік загальний обсяг фінансування проектів з обласного бюджету становить 20,0 млн.грн. Проекти міських рад міст обласного значення належать до ІІІ категорії учасників. Максимальний обсяг співфінансування з обласного бюджету одного проекту цієї категорії учасників – 500 тис.грн., видатки обласного бюджету складають не більше 50% від вартості проекту. Обов’язковою умовою конкурсу є співфінансування проектів з бюджетів учасників конкурсу та участь у якості партнерів реалізації проекту юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та фізичних осіб. Участь партнерських організацій у співфінансуванні проекту повинна складати 5% (або більше) від вартості проекту.
Проекти розвитку, що подаються на конкурс, повинні відповідати одному із дев’яти визначених напрямків. Проект Новокаховської міської ради відповідає напрямку «Заходи щодо енерго- та ресурсозбереження в закладах системи охорони здоров’я, освіти та соціального захисту».
Для створення нового освітнього простору з практико-орієнтованим навчанням вирішено провести капітальний ремонт третього поверху будівлі загальноосвітньої школи по вулиці Затишна, 28, в м.Нова Каховка з урахуванням сучасних вимог щодо енергоефективності, енерго- та ресурсозбереження, безпеки перебування дітей та педагогів в закладі освіти для розміщення на цих площах академічного ліцею.
За проведення робіт, передбачених проектом, відповідатиме відділ освіти Новокаховської міської ради як головний розпорядник коштів.
Обсяг коштів, необхідних для реалізації проекту, становить 1 092 130 грн.,
в тому числі: кошти обласного бюджету – 500 000 грн. (45,8% загальної вартості проекту), міського бюджету – 482 930 грн. (44,2%), залучені кошти організації-партнера – «Благодійного фонду Ігоря Колихаєва» – 109 200 грн. (10%).
Реалізація проекту передбачає встановлення енергоефективних вікон та дверей, заміну електромережі, встановлення сучасної енергозберігаючої системи освітлення аудиторій та місць загального користування, модернізацію системи опалення, відновлення функціонування санітарного вузла згідно з діючими вимогами до ресурсозбереження.
Учасники громадських слухань схвалили проект «Створення нового освітнього простору профільної школи – академічного ліцею шляхом проведення капітального ремонту приміщень будівлі загальноосвітньої школи по вул.Затишна, 28 в м.Нова Каховка, з впровадженням енерго- та ресурсозберігаючих заходів», який буде подаватись на ІІ обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад сіл, селищ, міст Херсонської області.


Фото Лариси Новохижної
Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Побажання:
Свої побажання, пропозиції щодо поліпшення роботи сайту, а також повідомлення про помилки залишайте в "книзі скарг і пропозицій"

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Книга скарг та пропрзицій | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2018 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2018 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта:
programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилки) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами