Новая Каховка | 21 Мая 2019
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2018-06-05 » Новости

» Мультидисциплінарна команда продовжує свою роботу

Мультидисциплінарна команда продовжує свою роботу

На виконання наказу Міністерства соціальної політики № 568 від 26.12.2011 року «Про Порядок організації мультидисциплінарного підходу з надання соціальних послуг в територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) в територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новокаховської міської ради продовжується процес реформування системи соціальних послуг та підвищення їх якості.
Так, у 2017 році в територіальному центрі було запроваджено мультидисциплінарний підхід з надання соціальних послуг особам, які перебувають у складних життєвих обставинах, який і надалі успішно продовжує розвиватися.
Мультидисциплінарний підхід є інноваційним, що забезпечується наданням комплексу соціальних послуг мультидисциплінарними командами, до складу яких включається не менше трьох осіб, з числа таких працівників територіального центру: соціальний робітник, сестра медична, масажист, перукар, завідувач відділення соціальної допомоги вдома, фахівець з соціальної допомоги вдома, завідувач відділення денного перебування.
Для успішної роботи команди важливі такі особисті та професійні якості фахівців: вміння слухати і встановлювати контакт, відкритість, щирість, відвертість, вміння чітко і дохідливо викладати свої думки а головне повага до людини якій надаються потрібні соціальні послуги.
За січень-травень 2018 року мультидисциплінарною командою було здійснено 64 відвідування.
Перспектива роботи мультидисциплінарної команди територіального центру - це працювати над розширенням видів послуг та підвищенням їх якості, а також продовжувати вивчати потреби населення в послугах.
Як показує практика, приходу мультидисциплінарної команди завжди радо чекають одинокі громадяни нашого міста.
Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) робить все для того, щоб люди похилого віку відчували постійну турботу про них.


Територіальний центр соціального обслуговування
(надання соціальних послуг)


Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2019 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2019 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы