Нова Каховка | 21 Лютого 2019
На русском языке

Нова Каховка

Сайт територіальної громади міста Нова Каховка

2018-06-05 » Новини

» Мультидисциплінарна команда продовжує свою роботу

Мультидисциплінарна команда продовжує свою роботу

На виконання наказу Міністерства соціальної політики № 568 від 26.12.2011 року «Про Порядок організації мультидисциплінарного підходу з надання соціальних послуг в територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) в територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новокаховської міської ради продовжується процес реформування системи соціальних послуг та підвищення їх якості.
Так, у 2017 році в територіальному центрі було запроваджено мультидисциплінарний підхід з надання соціальних послуг особам, які перебувають у складних життєвих обставинах, який і надалі успішно продовжує розвиватися.
Мультидисциплінарний підхід є інноваційним, що забезпечується наданням комплексу соціальних послуг мультидисциплінарними командами, до складу яких включається не менше трьох осіб, з числа таких працівників територіального центру: соціальний робітник, сестра медична, масажист, перукар, завідувач відділення соціальної допомоги вдома, фахівець з соціальної допомоги вдома, завідувач відділення денного перебування.
Для успішної роботи команди важливі такі особисті та професійні якості фахівців: вміння слухати і встановлювати контакт, відкритість, щирість, відвертість, вміння чітко і дохідливо викладати свої думки а головне повага до людини якій надаються потрібні соціальні послуги.
За січень-травень 2018 року мультидисциплінарною командою було здійснено 64 відвідування.
Перспектива роботи мультидисциплінарної команди територіального центру - це працювати над розширенням видів послуг та підвищенням їх якості, а також продовжувати вивчати потреби населення в послугах.
Як показує практика, приходу мультидисциплінарної команди завжди радо чекають одинокі громадяни нашого міста.
Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) робить все для того, щоб люди похилого віку відчували постійну турботу про них.


Територіальний центр соціального обслуговування
(надання соціальних послуг)


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Побажання:
Свої побажання, пропозиції щодо поліпшення роботи сайту, а також повідомлення про помилки залишайте в "книзі скарг і пропозицій"

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Книга скарг та пропрзицій | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2019 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2019 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта:
programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилки) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами