Новая Каховка | 22 Февраля 2019
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2018-05-15 » Новости

» Шукаємо кандидатів у батьки

Шукаємо кандидатів у батьки

Сім’я - найкраще середовище для життя та повноцінного, гармонійного розвитку дитини. Кожна дитина має право зростати в сімейному оточенні, в атмосфері любові, бо лише так повною мірою задовольняються її потреби та створюються оптимальні умови для успішної соціалізації. Але є діти, які за певних життєвих обставин залишились без батьківського піклування, то обов’язок забезпечення їхнього розвитку й виховання бере на себе держава.
Існує декілька форм сімейного виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: усиновлення, опіка та піклування, прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу. Велика увага приділяється такій альтернативній формі виховання як прийомна родина. Для здійснення соціального супроводження за прийомною сім’єю закріплюється фахівець із соціальної роботи центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради.
10-11 травня 2018 року провідний фахівець із соціальної роботи прийняв участь у тренінгу з підвищення кваліфікації спеціалістів: «Створення та соціальне супроводження прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу», який організував Херсонський обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Даний захід був досить повчальним, адже спеціалісти центрів надають комплекс правових, психологічних, соціально-педагогічних, інформаційних послуг, спрямованих на створення належних умов функціонування прийомних сімей.
Переваги сімейного виховання, порівняно з інституційним, безперечні, оскільки тільки сім’я була і залишається для дитини природним, необхідним всеохоплюючим середовищем, орієнтованим на розвиток індивідуальних особливостей вихованця. На території Новокаховської міської ради функціонує три родини, які взяли на спільне виховання сім дітей, позбавлених батьківського піклування створивши на базі своїх родин прийомну сім’ю.
Якщо Вас зацікавила інформація щодо створення прийомної сім’ї, можете звернутися на консультацію до центру за адресою: м. Нова Каховка, вул. Новоселівська, буд. 5 тел. 5-37-58.


Міський центр соціальних служб
для сім’ї, дітей та молоді

Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2019 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2019 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы