Нова Каховка | 21 Лютого 2019
На русском языке

Нова Каховка

Сайт територіальної громади міста Нова Каховка

2018-05-15 » Новини

» Шукаємо кандидатів у батьки

Шукаємо кандидатів у батьки

Сім’я - найкраще середовище для життя та повноцінного, гармонійного розвитку дитини. Кожна дитина має право зростати в сімейному оточенні, в атмосфері любові, бо лише так повною мірою задовольняються її потреби та створюються оптимальні умови для успішної соціалізації. Але є діти, які за певних життєвих обставин залишились без батьківського піклування, то обов’язок забезпечення їхнього розвитку й виховання бере на себе держава.
Існує декілька форм сімейного виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: усиновлення, опіка та піклування, прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу. Велика увага приділяється такій альтернативній формі виховання як прийомна родина. Для здійснення соціального супроводження за прийомною сім’єю закріплюється фахівець із соціальної роботи центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради.
10-11 травня 2018 року провідний фахівець із соціальної роботи прийняв участь у тренінгу з підвищення кваліфікації спеціалістів: «Створення та соціальне супроводження прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу», який організував Херсонський обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Даний захід був досить повчальним, адже спеціалісти центрів надають комплекс правових, психологічних, соціально-педагогічних, інформаційних послуг, спрямованих на створення належних умов функціонування прийомних сімей.
Переваги сімейного виховання, порівняно з інституційним, безперечні, оскільки тільки сім’я була і залишається для дитини природним, необхідним всеохоплюючим середовищем, орієнтованим на розвиток індивідуальних особливостей вихованця. На території Новокаховської міської ради функціонує три родини, які взяли на спільне виховання сім дітей, позбавлених батьківського піклування створивши на базі своїх родин прийомну сім’ю.
Якщо Вас зацікавила інформація щодо створення прийомної сім’ї, можете звернутися на консультацію до центру за адресою: м. Нова Каховка, вул. Новоселівська, буд. 5 тел. 5-37-58.


Міський центр соціальних служб
для сім’ї, дітей та молоді

Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Побажання:
Свої побажання, пропозиції щодо поліпшення роботи сайту, а також повідомлення про помилки залишайте в "книзі скарг і пропозицій"

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Книга скарг та пропрзицій | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2019 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2019 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта:
programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилки) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами