Новая Каховка | 14 Ноября 2018
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2018-05-11 » Новости

» Інформація Новокаховської ОДПІ

Інформація Новокаховської ОДПІ

Новокаховською ОДПІ до державного бюджету зібрано 230,7 млн. грн. податків

За підсумками січня-квітня 2018 року платники податків сплатили до державного бюджету 230,7 млн.грн., в т. ч. по відділенням: Новокаховським – 59,4 млн.грн., Бериславським – 21,3 млн.грн., Великоолександрівським – 22,8 млн.грн., Великолепетиським – 13,7 млн.грн., Верхньорогачицьким – 6,2 млн.грн., Високопільським – 6,9 млн.грн., Горностаївським – 13,3 млн.грн., Каховським – 69,1 млн.грн., Нововоронцовським – 16,8 млн.гривень.
Порівняно з аналогічним періодом минулого року надходження до бюджету зросли на 9,4 % або на 19,9 млн.гривень.
У структурі надходжень до державного бюджету найбільш питому вагу склали надходження від сплати наступних податків:
- податок на додану вартість – 47,1 %, або 108,7 млн.грн.;
- податок на доходи фізичних осіб – 25,4 %, або 58,5 млн.грн.;
- податок на прибуток – 10,2 %, або 23,6 млн.грн.;
- військовий збір – 7,8 %, або 18,1 млн.грн..

Працедавці м. Нова Каховка внесли майже 67 мільйонів гривень єдиного внеску

Протягом чотирьох місяців 2018 року працедавці м. Нова Каховка спрямували на соціальні потреби держави 66,6 млн.гривень. Зокрема, у квітні 2018 року сплачено 17,8 млн.грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.
За словами начальника Новокаховської ОДПІ ГУ ДФС у Херсонській області Галини Серебрянської від стабільного надходження до бюджету єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування залежить фінансування соціальних виплат для населення.

Консультують фахівці Новокаховської ОДПІ ГУ ДФС у Херсонській області

17 травня 2018 року з 15 год. 00 хв. до 16 год. 00 хв. Новокаховська ОДПІ Головного управління ДФС у Херсонській області проведе “гарячу” телефонну лінію на тему: “Заповнення платіжних документів”.
На запитання платників податків відповідатиме Веремієнко Антоніна Олександрівна - завідувач сектору моніторингу доходів та обліково-звітних систем Новокаховської ОДПІ Головного управління ДФС у Херсонській області.
Усі бажаючі можуть поставити свої запитання за номером “гарячої” телефонної лінії: (05549) 4-52-88.

Сума доходу, отриманого фізичною особою – резидентом від продажу рухомого майна один раз протягом року військовим збором не оподатковується

Новокаховська ОДПІ ГУ ДФС у Херсонській області нагадує, що відповідно до пп. 1.1 п. 16¹ підрозділу 10 розділу XX Податкового кодексу України від 02.12.2010 № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) платниками військового збору є особи, визначені п. 162.1 ст. 162 ПКУ, зокрема, фізична особа – резидент, яка отримує доходи з джерела їх походження в Україні.
Згідно з пп. 1.2 п. 16¹ підрозділу 10 розділу XX ПКУ об’єктом оподаткування військовим збором є доходи, визначені ст. 163 ПКУ, зокрема загальний місячний (річний) оподатковуваний дохід, до якого згідно з         пп. 164.2.4 п. 164.2 ст. 164 ПКУ включається частина доходів від операцій з майном, розмір якої визначається згідно з положеннями ст. 173 ПКУ.
Ставка збору становить 1,5 % від об’єкта оподаткування, визначеного пп. 1.2 п. 16¹ підрозділу 10 розділу XX ПКУ (пп. 1.3 п. 16¹ підрозділу 10 розділу XX ПКУ).
Нарахування, утримання та сплата (перерахування) збору до бюджету здійснюються у порядку, встановленому ст. 168 ПКУ.
Отже, оскільки об’єктом оподаткування військовим збором є загальний місячний (річний) оподатковуваний дохід фізичної особи – резидента, до якого включається частина доходу від операцій з майном, розмір якої визначається згідно з положеннями ст. 173 ПКУ, то сума такого доходу оподатковується військовим збором за ставкою 1,5 %.
Водночас, не є об’єктом оподаткування військовим збором сума доходу, отримана фізичною особою – резидентом від операцій з продажу рухомого майна відповідно до п. 173.2 ст. 173 ПКУ, тобто не оподатковується військовим збором дохід, отриманий фізичною особою – резидентом від продажу рухомого майна один раз протягом звітного року.

Суб’єкт господарювання не має найманих працівників: чи подається звіт про суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування?

Новокаховська ОДПІ ГУ ДФС у Херсонській області повідомляє, що відповідно до п. 11 розділу ІІ Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14.04.2015 № 435 зі змінами і доповненнями, якщо суб’єкт господарювання не використовує працю фізичних осіб на умовах трудового договору (контракту) або на інших умовах, передбачених законодавством, звіт щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за найманих працівників до органів доходів і зборів таким суб’єктом господарювання не подається.

Знайшли помилку у поданому звіті з ЄСВ – подайте повторно новий

Новокаховська ОДПІ ГУ ДФС у Херсонській області нагадує, що відповідно до п.1 розділу ІІІ Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14.04.2015 №435, страхувальники зобов’язані формувати та подавати до контролюючих органів Звіт щодо сум нарахованого єдиного внеску протягом 20 календарних днів, що настають за останнім днем звітного періоду.
Згідно з п.1 розділу V Порядку №435 при виявленні помилки у Звіті до закінчення терміну подання цього Звіту страхувальник повторно формує та подає Звіт у повному обсязі до фіскального органу за місцем обліку.
Чинним вважається останній електронний або паперовий Звіт, поданий страхувальником до закінчення термінів подання звітності.
Якщо страхувальником до закінчення терміну подання Звіту подаються лише окремі таблиці за поточний звітний період Звіту зі статусом «скасовуюча», «додаткова» цей Звіт не вважається Звітом і вважається таким, що не подавався.


Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2018 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2018 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы