Новая Каховка | 22 Января 2019
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2018-04-13 » Новости

» Про перевірку цільового використання коштів при народженні дитини

Про перевірку цільового використання коштів при народженні дитини

Народження нового життя це найдивніше диво на землі. Коли в родині з’являється малюк, батьки зобов’язанні створити необхідні умови для повноцінного та гармонійного розвиту дитини. У більшості сімей батьки належним чином створюють умови для проживання дитини та піклуються про маля. Але є випадки, коли батьки зловживають спиртними напоями, недостатньо приділяють уваги дитині та безвідповідально ставляться до виконання батьківських обов’язків.
Міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради є спеціальним закладом, що проводить на території міста соціальну роботу. На спеціалістів центру покладено контроль за цільовим використанням коштів при народженні дитини.
Під час відвідування сімей з дітьми, які отримують державну соціальну допомогу при народженні дитини, працівниками центру складається акт оцінки потреб сім’ї, де вказуються умови, які створені для виховання та розвитку дитини, перевіряється наявність у дитини харчування та одягу відповідно до віку та сезону, наявність засобів гігієни, візка та ліжка.
Станом на 12 квітня 2018 року фахівцями із соціальної роботи здійснено 70 вибіркових обстежень сімей з метою контролю за цільовим використанням допомоги сім’ям з дітьми. Встановлено, що в 67 обстежених сім’ях батьки задовольняють потреби дітей відповідно віку та використовують соціальні виплати за призначенням а в трьох родинах батьки недостатньо уваги приділяють вихованню дітей, тому їх було поставлено на облік центру. Адже безвідповідальне ставлення до виконання батьківських обов’язків може призвести до негативних наслідків а саме, втручання суб’єктів соціальної роботи та позбавлення батьківських прав.
Дані перевірки будуть і надалі проводитися відповідно до плану роботи центру.


Міський центр соціальних служб д
ля сім’ї, дітей та молоді


Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2019 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2019 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы