Нова Каховка | 20 Березня 2019
На русском языке

Нова Каховка

Сайт територіальної громади міста Нова Каховка

2018-04-11 » Новини

» Волонтери з турботою до громадян похилого віку територіального центру

Волонтери з турботою до громадян похилого віку територіального центру

Ми мало замислюємося над тим, хто такі люди похилого віку, чим маємо завдячувати їм. Передусім, це люди, які піднялися на вершини життя, і їх найбільше багатство – досвід, знання, вміння, мудрість. З тих чи інших причин вони залишились без допомоги близьких. Самотність, відсутність спілкування, байдужість – все, що залишилось цим людям.
Але як добре, коли людина своїми добрими справами дарує любов і тепло для такої категорії громадян. Відрадно, що всі студенти активно долучаються до благодійності та роблять свій посильний внесок у цю добру справу.
Працівниками територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) разом із студентською молоддю-волонтерами з 03 квітня по 05 квітня 2018 року було організовано роботу по здійсненню благоустрою подвір҆ я та наведення порядку у квартирах для одиноких громадян похилого віку.
За надану допомогу висловлюємо щиру подяку заступнику директора з виховної роботи Новокаховського вищого професійного-технічного училища № 16 – Сухацькій Тетяні Вікторівні, яка організувала групу волонтерів - студентів для здійснення допомоги громадянам похилого віку, ветеранам війни у генеральному прибиранні квартир. Допомогу надали студенти 210 групи за спеціальністю «Оператор комп’ютерного набору, касир» вищезазначеного училища, а саме: Варлам Анастасія, Ламмерт Христина, Мартинюк Яна, Матвієнко Валентина, Кривошей Анна, Ступак Віра, Стороженко Дар’я, Юсумбелій Ілона; студенти 116 групи, спеціальність «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування» - Шульженко Олександр, Шульженко В’ячеслав.
Завдяки організованій роботі заступником директора з виховної роботи Новокаховського професійно-технічного училища № 14 Піндак Світланою Володимирівною студентами-волонтерами здійснено допомогу у генеральному прибиранні кімнат підопічних наступними студентами групи НГ17 за спеціальністю «Нянька.Гувернер» - Джуль Сніжана, Затолока Яна, Гаврилюк Любов, Гавриляк Катерина, Олійніченко Дар’я, Літвін Руслана, Покатило Наталія, Галкіна Алла, Ковалевська Людмила, Левицька Наталія, Піскун Лілія, Скрипниченко Сніжана.   
Працівники територіального центру переконані, що сьогодні багатьом літнім, поважним людям потрібна допомога волонтерів, адже спілкування, допомога по господарству сприяє їх активному довголіттю.
Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) висловлює щиру подяку за відгук та надану допомогу для одиноких громадян похилого віку студентам-волонтерам та керівникам вищезазначених навчальних закладів.
І головне гасло, яким керуються волонтери: «НЕ ПОТРІБНО РЯТУВАТИ ВЕСЬ СВІТ. СПРОБУЙ ЗРОБИТИ КРАЩИМ ЖИТТЯ ХОЧА Б ОДНІЄЇ ЛЮДИНИ!»


Територіальний центр соціального обслуговування
(надання соціальних послуг)

Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Побажання:
Свої побажання, пропозиції щодо поліпшення роботи сайту, а також повідомлення про помилки залишайте в "книзі скарг і пропозицій"

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Книга скарг та пропрзицій | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2019 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2019 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта:
programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилки) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами