Нова Каховка | 14 Грудня 2018
На русском языке

Нова Каховка

Сайт територіальної громади міста Нова Каховка

2018-03-13 » Новини

» Концерт-імпровізація «Від класики до джазу»

Концерт-імпровізація «Від класики до джазу»

05 березня 2018 року на базі комунального закладу «Новокаховська дитяча школа мистецтв» відбувся шкільний концерт-імпровізація «Від класики до джазу».
В концерті прийняли участь учні та викладачі вокально-хорового, фортепіанного, народно-духового, струнно-смичкового та театрально-хореографічного відділів.
Розпочав концерт виступ дитячого вокального ансамблю (керівник Гребенюк О.І., концертмейстер Полякова Т.В.) з піснею про маму, якою діти привітали всіх жінок з наступаючим святом 8 Березня!
Ведуча концерту - Тетяна Задорожна легко, в невимушеній обстановці, розповідала про стилі музики, композиторів та вела бесіду з глядачами. В концерті лунали джазові обробки О.Саратського та інших авторів у виконанні викладачів Ольги Ейсмонт, Анжеліки Гармаш, Тетяни Полякової, Тетяни Задорожної, Людмили Подакової, учениці Анастасії Юрченко (викладач Буліченко Л.О.).
Також в заході прийняли участь наймолодші учні фортепіанного відділу Матвій Білолипецький (викладач Тишкова Н.В.), Микита Слушаєв (викладач Полякова Т.В.) вони заграли веселі композиції сучасних авторів. Крістіна Богомазюк та Бочарова Олександра (викладач Качан Л.І.) підготували джазові композиції на синтезаторі, Андрій Савченко заграв на саксофоні «Колискову» (викладач Ткач Ф.В.), Марія Пархомчук (викладач Воропай Н.І.) порадувала глядача грою на бандурі, учні вокально-хорового відділу Ткач Катерина та Данилевська Поліна (викладач Черняєва О.В., концертмейстер Качинська А.І.) заспівали ліричних і сучасних пісень, викладач Наталія Тишкова заграла зі своїми учнями Катериною Паламарчук та Катериною Мельник всесвітньо відомі композиції. Даніїл Грай (викладач Задорожна Т.Ю.) показав свою майстерність виконанням на фортепіано твору М.Дворжака «Джазовий етюд». Ансамбль танцю «Первоцвіт» (керівник Ющенко М.А.) виконав хореографічну імпровізацію на музику Лі Рума «Мрія».
А на останок випускник народно-духового відділу нашої школи, викладача Подакової Л.М., нині студент IV курсу Херсонського музичного училища Олег Гузенко, блискучо заграв бравурні композиції на акордеоні.


Відділ культури і туризму


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Побажання:
Свої побажання, пропозиції щодо поліпшення роботи сайту, а також повідомлення про помилки залишайте в "книзі скарг і пропозицій"

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Книга скарг та пропрзицій | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2018 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2018 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта:
programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилки) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами