Новая Каховка | 20 Марта 2019
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2018-03-07 » Новости

» Інформація Новокаховської ОДПІ

Інформація Новокаховської ОДПІ

Новокаховська ОДПІ повідомляє про режим роботи ЦОП у святкові та вихідні дні

03 березня 2018 року - робочий день до 16 год. 45 хв.;
07березня 2018 року - робочий день до 17 год.;
08 та 09 березня 2018 року - вихідні дні.
10 березня 2018 року - у режимі чергування (за необхідності, із залученням спеціалістів відповідних структурних підрозділів) до 13 год. 00 хв.

Результати роботи Новокаховської ОДПІ ГУ ДФС у Херсонській області у сфері надання адміністративних послуг та сервісів за січень-лютий 2018 року

Новокаховською ОДПІ за січень-лютий 2018 року було розглянуто 44,6 тис. звернень, в т.ч. 28,3 тис. звернень, розглянуті Центром обслуговування платників. Кількість адміністративних послуг, які надавались Новокаховською ОДПІ з початку року – 6,1 тис., в т.ч. Центром обслуговування платників – 3,4 тис. адміністративних послуг.
Новокаховською ОДПІ щодня надаються адміністративні послуги з різних податкових питань. Найбільш поширені адміністративні послуги по яких звертаються це:
- видача картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків;
- видача відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків;
- реєстрація платника єдиного податку;
- надання витягу з реєстру платників єдиного податку;
- реєстрація книги обліку доходів та книги обліку доходів і витрат платникам єдиного податку;
- видача довідки про подану декларацію про майновий стан і доходи (податкову декларацію);
- реєстрація книг обліку розрахункових операцій;
- видача ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями;
- видача ліцензії на роздрібну торгівлю тютюновими виробами.
Консультацію щодо звернень та отримання адміністративних послуг можна отримати у Новокаховській ОДПІ звернувшись за адресою:
м. Нова Каховка, вул. Горького, 11а або за тел. (05549) 45288.

Податкова знижка у 2018 році

Новокаховська ОДПІ нагадує, що з 1 січня 2018 року розпочалася кампанія декларування доходів, отриманих фізичними особами у 2017 році. Під час кампанії декларування податкові декларації про майновий стан і доходи подають громадяни, які зобов’язані декларувати свої доходи, а також особи, які мають право добровільно подати декларацію для застосування права на податкову знижку.
Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року.
На суму таких понесених витрат дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України.
До переліку витрат, дозволених до включення до податкової знижки, включається сума коштів, сплачених платником податку на користь вітчизняних вищих та професійно-технічних навчальних закладів для компенсації вартості здобуття середньої професійної або вищої освіти такого платника податку та/або члена його сім’ї першого ступеня споріднення.
Фізична особа, яка має право скористатися податковою знижкою щодо суми коштів, сплачених за навчання, на вимогу контролюючого органу, крім декларації про майновий стан і доходи, надає:
- договір з навчальним закладом;
- відповідні платіжні та розрахункові документи, зокрема квитанції, фіскальні або товарні чеки, прибуткові касові ордери;
- довідку про загальну суму заробітної плати, нарахованої у 2017 році, суму ПДФО, військового збору, утриманих та перерахованих до бюджету, суму застосованої податкової соціальної пільги;
- документи, які підтверджують ступінь споріднення (у разі компенсації вартості здобуття середньої професійної або вищої освіти члена сім’ї першого ступеня споріднення) – копію свідоцтва про народження особи, яка навчається;
- копії довідок про присвоєння реєстраційного номеру облікової картки платника податку, який навчається, та члена сім’ї першого ступеня споріднення (за необхідності);
- копії паспортів особи, яка навчається, та члена сім’ї (за необхідності);
- реквізити банківського рахунку для перерахування коштів, у разі повернення сум податку при застосуванні права платника податку на податкову знижку.
Варто пам’ятати, що право на нарахування податкової знижки за наслідками звітного податкового року (тобто у 2018 році за 2017 рік) на наступні податкові роки не переноситься.
Крім того, з 01 січня 2017 року скасовано обмеження щодо суми коштів та обмеження щодо навчального періоду, за який здійснено таку сплату, а враховуватимуться фактично понесені платником податку витрати.
Однак, загальна сума податкової знижки, нарахована платнику податку у звітному податковому році не може перевищувати суми річного загального оподатковуваного доходу, нарахованого як заробітна плата, зменшена з урахуванням положень п. 164.6 ст. 164 Податкового кодексу.
Підстави для нарахування податкової знижки із зазначенням конкретних сум відображаються платником податку у річній податковій декларації, яка подається по 31 грудня включно наступного за звітним податкового року.

До уваги платників податку на прибуток!

Новокаховська ОДПІ доводить до відома, що для всіх платників податку на прибуток встановлено єдиний строк подання річної декларації. Податковий кодекс України доповнено новим п.п. 49.18.6, згідно з яким податкова декларація з податку на прибуток, яка розраховується наростаючим підсумком за рік, подається протягом 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року.
Форма Податкової декларації з податку на прибуток підприємств затверджена наказом Міністерством фінансів України від 20.10.2015 № 897.
Крім того, разом з декларацією платники податку на прибуток подають до контролюючих органів фінансову звітність, яка є додатком до податкової декларації.

Як отримати довідку про відсутність заборгованості без відвідування податкової?

Новокаховська ОДПІ нагадує, що з метою забезпечення належного сервісного обслуговування платників податків на веб-порталі ДФС України функціонує електронний сервіс «Електронний кабінет платника», за допомогою якого усі суб’єкти господарювання можуть не відвідуючи Центри обслуговування платників реалізувати свої обов’язки та права у сфері оподаткування, що значно поліпшує якість надання адміністративних послуг та економить витрати часу на їх отримання.
Нерідко у платників податків виникає необхідність підтвердити державному органу, банку або контрагенту відсутність заборгованості перед бюджетом, підтверджуючим документом в такому випадку стає довідка про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів, що контролюються органами фіскальної служби.
За допомогою сервісу «Електронний кабінет» з використанням електронного цифрового підпису платник може надіслати заяву та отримати довідку про відсутність податкової заборгованості.
Суб’єкти сфери публічних закупівель, підприємства або суб’єкти господарювання у загальнодоступній частині «Електронного кабінету» без використання електронного цифрового підпису мають можливість переглянути видані платникам довідки та/або завантажити довідку у вигляді файла з територіального контролюючою органу.
Головні переваги використання «Електронного кабінету»:
- можливість на безоплатній основі працювати у цілодобовому режимі;
- економія власного часу, не відвідуючи орган ДФС України;
- затребувана інформація надходить в режимі реального часу;
- запити платників з найвіддаленіших районів України швидко й легко задовольняються.
Крім того, «Електронний кабінет» є захищеним, персоналізованим та безпечним електронним сервісом, який надає безконтактні способи взаємодії платників податків з фахівцями ДФС України за допомогою використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій.


Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2019 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2019 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы