Новая Каховка | 20 Марта 2019
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2018-03-06 » Новости

» Ти моя любов, Нова Каховка!

Ти моя любов, Нова Каховка!


Нова Каховка — місто утворене на початку 1950-х років на місці села Ключове. Молодому поколінню новокаховчан важко собі уявити, що Нової Каховки колись не було, адже це місто, яке вони знають з самого дитинства. Хоч воно ще зовсім молоде, але вже має повну подій історію, якою і поділилися бібліотекарі Новокаховської ЦБС зі своїми читачами в лютому місяці на заходах, присвячених 66-річчю від дня народження Нової Каховки. Днем народження міста вважається день присвоєння йому Президією Верховної Ради назви «Нова Каховка», тобто 28 лютого 1952 року.
Міська бібліотека №2 провела учням 7-Б класу ЗОШ №8 віртуальну подорож «Колиска любові і пісня душі». Бібліотекарі розповіли, як на місці сьогоднішніх житлових будинків вирували піщані бурі; як зводилася Каховська ГЕС; як на очах виростали Палац культури, Літній кінотеатр. Також познайомили дітей з трудовим подвигом людей, які побудували місто на піску, озеленили його і стали його першими жителями. На завершення заходу хлопці і дівчата взяли участь у вікторині.
А яке ж місто без вулиць? У першій половині лютого до міської бібліотеки для дітей на краєзнавчу подорож «Історія вулиці Миколи Букіна» завітали учні: 4-Б; 3-Б; 3-В. Учні познайомитись з історією назви вулиці Миколи Букіна. Бібліотекарі розповіли юним новокаховцям про пошукову роботу Ольги Борисівни Гуревич і учнів школи №1 і про зміну назви вулиці Високовольтної на вулицю Миколи Фроловича Букіна.
Дніпрянська селищна бібліотека для дітей дошкільного навчального закладу «Колобок» провела історичну мандрівку «Добрий день, Нова Каховка!». Гості з дитячого садочка дізналися як створювалося наше місто, ознайомилися з літературою тематичної полички, слухали вірші В.Смолій, із задоволенням розглядали фотографії старого та нового обліку Нової Каховки. Велике враження на діточок мав короткометражний фільм «Народження міста на Дніпрі. Нова Каховка», в якому пролунала чудова пісня «Ти моя любов, Нова Каховка!», були використані фотографії будівництва міста та сучасної Нової Каховки.


Відділ культури і туризму

Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2019 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2019 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы