Новая Каховка | 20 Марта 2019
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2018-03-06 » Новости

» Посвята місту в День народження

Посвята місту в День народження

2 березня в картинній галереї ім. А.С.Гавдзинського творчий вечір художника-графіка, поета Володимира Вітюніна зібрав шанувальників його творчості.
Назвали ми цю зустріч «Моє місто – ровесник» в знак того, що Володимир Вітюнін присвятив багато віршів Новій Каховці, яка майже ровесниця автору, як своєму рідному місту, хоча народився далеко за Уралом, і була присвячена Дню народження міста, що святкувався 28 лютого.
Захід розпочався слайд-шоу фото нашого рідного міста минулих років. Цікаво було впізнавати разом куточки Нової Каховки, які зараз мають новий вигляд. Ностальгія за молодістю притаманна багатьом людям, а тим паче, людям-романтикам, які зібралися у залі.
Володимир Ілліч повідав цікаву історію своєї появи в Новій Каховці, закоханості в неї. Для нього, після життя в Росії, «Нова Каховка стала вікном в Європу». Звідси він у 1971 році почав мандрувати в Західну Європу, відвідав декілька країн, і розпочав нове життя.
Закінчивши Уральське училище прикладного мистецтва, в Новій Каховці він працював на електромашинобудівному заводі. Був постійним плакотописцем, як часто-густо називали його колеги. В той час Володимир Вітюнін був одним із організаторів літературного клубу при заводі. Потім клуб переріс у міський клуб «Лік», активним учасником якого протягом всього його існування був Володимир Вітюнін. А потім був клуб «ЛМузИн» під керівництвом Людмили Марченко, де поет проводив часи дозвілля.
Потім звучала поезія у виконанні автора. Короткі вірші, дуже ємні за змістом, сповнені любові до міста-ровесника на Дніпрі, до природи Таврійського краю, кохання і переживань, патріотизму.
Довго не хотіли відпускати улюбленого поета присутні…Прозвучали декілька віршів, присвячених нашому місту, у виконанні любителів поезії.
І всім присутнім було по-камерному затишно серед полотен доречної експозиції «Нова Каховка на полотнах художників».


Відділ культури і туризмуНавигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2019 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2019 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы