Новая Каховка | 20 Марта 2019
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2018-03-06 » Новости

» Про участь в кущовій нараді у м.Каховка

Про участь в кущовій нараді у м.Каховка

26 лютого 2018 року в місті Каховка Департаментом агропромислового розвитку Херсонської державної адміністрації в Будинку культури відбулася кущова нарада з питань державної фінансової підтримки сільськогосподарських підприємств у 2018 році та впровадження екологічного виробництва на агропідприємствах області.
Даний захід організовано Департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації.
Від виконавчого комітету Новокаховської міської ради було делеговано головного спеціаліста відділу галузей економіки з питань сільського господарства Гладарєву Олену Данилівну, а також прийняли участь в зазначеному заході головний економіст Дочірнього підприємства «Дніпрянської аграрної фірми ім. Солодухіна» Ковалик Антоніна Володимирівна, голова асоціації фермерів м. Нова Каховка Цеацура Юрій Іванович.
Мета: опрацювання питань державної фінансової підтримки сільгосппідприємств у 2018 році та впровадження екологічного виробництва на агропідприємствах області.
На зазначеній нараді розглядалися питання щодо основних напрямків державної фінансової підтримки сільгосппідприємств у 2018 році, зокрема розвитку хмелярства, закладення молодих садів, виноградників та ягідників і наглядів за ними. Виробництво екологічно чистих мікродобрив, відновлення родючості ґрунту і підвищення врожаю сільськогосподарських культур та родючості зрошуваних ґрунтів, а також юридичне оформлення прав власності, використання нерухомого майна та інших речових прав (оренда).
У заході взяли участь представники Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, Каховської районної державної адміністрації, ГО «Рада жінок-фермерів Херсонщини», асоціації фермерів та землевласників, сільгосппідприємства, фермерські господарства та сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи Бериславського, Великолепетиського, Верхньорогачицького, Горностаївського, Каховського, Нижньосірогозького районів та м. Нова Каховка.


Відділ галузей економіки


Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2019 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2019 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы