Нова Каховка | 14 Грудня 2018
На русском языке

Нова Каховка

Сайт територіальної громади міста Нова Каховка

2018-03-06 » Новини

» Про участь в кущовій нараді у м.Каховка

Про участь в кущовій нараді у м.Каховка

26 лютого 2018 року в місті Каховка Департаментом агропромислового розвитку Херсонської державної адміністрації в Будинку культури відбулася кущова нарада з питань державної фінансової підтримки сільськогосподарських підприємств у 2018 році та впровадження екологічного виробництва на агропідприємствах області.
Даний захід організовано Департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації.
Від виконавчого комітету Новокаховської міської ради було делеговано головного спеціаліста відділу галузей економіки з питань сільського господарства Гладарєву Олену Данилівну, а також прийняли участь в зазначеному заході головний економіст Дочірнього підприємства «Дніпрянської аграрної фірми ім. Солодухіна» Ковалик Антоніна Володимирівна, голова асоціації фермерів м. Нова Каховка Цеацура Юрій Іванович.
Мета: опрацювання питань державної фінансової підтримки сільгосппідприємств у 2018 році та впровадження екологічного виробництва на агропідприємствах області.
На зазначеній нараді розглядалися питання щодо основних напрямків державної фінансової підтримки сільгосппідприємств у 2018 році, зокрема розвитку хмелярства, закладення молодих садів, виноградників та ягідників і наглядів за ними. Виробництво екологічно чистих мікродобрив, відновлення родючості ґрунту і підвищення врожаю сільськогосподарських культур та родючості зрошуваних ґрунтів, а також юридичне оформлення прав власності, використання нерухомого майна та інших речових прав (оренда).
У заході взяли участь представники Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, Каховської районної державної адміністрації, ГО «Рада жінок-фермерів Херсонщини», асоціації фермерів та землевласників, сільгосппідприємства, фермерські господарства та сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи Бериславського, Великолепетиського, Верхньорогачицького, Горностаївського, Каховського, Нижньосірогозького районів та м. Нова Каховка.


Відділ галузей економіки


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Побажання:
Свої побажання, пропозиції щодо поліпшення роботи сайту, а також повідомлення про помилки залишайте в "книзі скарг і пропозицій"

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Книга скарг та пропрзицій | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2018 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2018 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта:
programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилки) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами