Новая Каховка | 14 Декабря 2018
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2018-02-09 » Новости

» Інформація Новокаховської ОДПІ

Інформація Новокаховської ОДПІ

Новокаховською ОДПІ до Загального фонду Державного бюджету зібрано 61 млн. грн. податків

За січень 2018 року платниками податків сплачено до Загального фонду Державного бюджету 61 млн.грн., в т. ч. по відділенням: Новокаховським – 13,6 млн.грн., Бериславським – 7,2 млн.грн., Великоолександрівським – 6,1 млн.грн., Великолепетиським – 4,7 млн.грн., Верхньорогачицьким – 1,7 млн.грн., Високопільським – 2,2 млн.грн., Горностаївським – 3,6 млн.грн., Каховським – 18,9 млн.грн., Нововоронцовським – 3 млн.гривень.
У структурі надходжень до державного бюджету найбільш питому вагу склали надходження від сплати наступних податків:
- податок на додану вартість – 74,8 %, або 45,6 млн.грн.;
- податок на доходи фізичних осіб – 19,3 %, або 11,8 млн.грн.;
- військовий збір – 6,6 %, або 4 млн.гривень.

Впродовж січня 2018 року платники Новокаховської ОДПІ перерахували до бюджетів усіх рівнів 130,5 мільйонів гривень податків та зборів

Саме 130,5 млн.грн. податків та зборів перерахували суб’єкти господарювання, які перебувають на обліку в Новокаховській ОДПІ, до бюджетів усіх рівнів. При цьому Державний бюджет отримав 61 млн.грн., до місцевих скарбниць мобілізовано 69,5 млн.гривень. Про це повідомила начальник Новокаховської ОДПІ ГУ ДФС у Херсонській області Галина Серебрянська.

Платникам акцизного податку - про можливості Електронного кабінету платника

Новокаховська ОДПІ ГУ ДФС у Херсонській області повідомляє, що для платників акцизного податку з реалізації пального, які перебувають на обліку у Новокаховській ОДПІ є можливість користуватися розділом електронного сервісу «Електронний кабінет платника», створеним у рамках функціонування Системи електронного адміністрування реалізації пального (СЕА РП).
У розділі СЕА РП можна переглянути проведені операції в системі електронного адміністрування реалізації пального (дані Реєстру операцій обсягів пального із застосуванням необхідних фільтрів, у т.ч. в розрізі типів операцій та кодів товарної підкатегорії згідно з УКТ ЗЕД), а також перевірити поповнення та стан електронного рахунку (дані Реєстру сум акцизного податку).
Також, в режимі он-лайн функціонує Реєстр платників акцизного податку з реалізації пального. Через особистий кабінет сервісу «Електронний кабінет платника» можна сформувати та направити запит для отримання Витягу з такого Реєстру, а також, у разі необхідності, надіслати заяву про реєстрацію платником акцизного податку з реалізації пального з позначкою «Зміни».

Новокаховська ОДПІ ГУ ДФС у Херсонській області запрошує громадян задекларувати доходи, отримані у 2017 році

Новокаховська ОДПІ ГУ ДФС у Херсонській області нагадує: з 1 січня 2018 року розпочалася кампанія декларування доходів, отриманих громадянами протягом 2017 року.
Додаткова інформація на субсайті територіальних органів ДФС у Херсонській області офіційного порталу ДФС у спеціальному банері “Деклараційна кампанія - 2018” за електронним посиланням: http://kherson.sfs.gov.ua/deklaruvannya-dohodiv-gromadyan/.


Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2018 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2018 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы