Нова Каховка | 23 Лютого 2019
На русском языке

Нова Каховка

Сайт територіальної громади міста Нова Каховка

2018-02-07 » Новини

» Нарада з керівниками підприємств, начальниками управлінь та відділів міської ради та виконавчого комітету

Нарада з керівниками підприємств, начальниками управлінь та відділів міської ради та виконавчого комітету

07 лютого міський голова Володимир Коваленко провів апаратну нараду з керівниками підприємств, начальниками управлінь та відділів міської ради та виконавчого комітету. На початку наради Володимир Коваленко вручив Подяку міського голови Подофі Анатолію Івановичу - Генеральному директору Приватного Акціонерного Товариства «Фірма Херсоноблагробуд», почесному громадянину міста, депутату міської ради 10 скликань, заслуженому будівельнику України, дійсному члену Академії будівництва за багаторічну сумлінну творчу працю, значний внесок у розвиток будівельної галузі міста, високі трудові досягнення, успіхи в реалізації програми економічного та соціального розвитку території Новокаховської міської ради, активну громадську діяльність та з нагоди 75-ти річчя від Дня народження.
Також міський голова представив директора комунального підприємства «АкваСпорт» Оксану Лисенко.
Продовжила нараду начальник фінансового управління Ірина Фурсєєва з інформацією про виконання міського бюджету за січень 2018 року.
ДОХОДИ:
За січень 2018 року до загального фонду міського бюджету надійшло податків і зборів у сумі 17,3 млн. грн. План січня виконано на 84,0%, недотримано 3,3 млн. грн.
З чим пов’язано не виконання:
- по-перше, це – недоотримання акцизного податку з пального (орієнтовно 1,5 млн. грн) за відсутністю затвердженого Урядом порядку перерахування цього податку із державного бюджету в І півріччі поточного року;
- по-друге, це – необхідність забезпечення розпорядників коштів видатками на захищені статті і в першу чергу видатками на оплату енергоносіїв, потреба в яких розподіляється лише для оплати в осінньо-зимовий період (5,5 місяців), а не пропорційно на 12 місяців, чим і пояснюється збільшення навантаженням планів по доходах на І квартал;
- крім того, за рахунок доходів у І кварталі планується придбати дві сміттєприбираючі машини для КП «НК Екосервіс».
В той же час, у січні місяці отримано доходів на 2,1 млн. грн або на 13,6% більше, ніж торік. При цьому, відсоток зростання доходів за рік передбачено на 9,2%. Тобто, хоча січень місяць і не є показовим, позитивна тенденція вже відмічається.
В розрізі основних джерел надходжень:
- по податку на доходи фізичних осіб отримано 9,4 млн. грн. Порівняно з 2017 роком надходження зросли на 2,1 млн. грн або на 29,4% при запланованому на рік – 10,6%.
- по акцизному податку отримано 2,3 млн. грн від реалізації підакцизних товарів;
- по платі за землю залучено 2,3 млн. грн при плані 2,1 млн. грн, або 109,5% (погашено борг по ПП «Афіна-Палас» в сумі 303,0 тис. грн). Без погашення податкового боргу надходження склали на рівні минулого року;
- по єдиному податку надійшло 2,7 млн. грн, виконання склало 114,7% до плану (2,4 млн. грн). Це на 592,1 тис. грн, або на 27,8% більше минулорічних надходжень за січень.
По трансфертах:
Базову дотацію з Державного бюджету отримано в сумі 783,8 тис. грн, що складає 100% до плану на відповідний період згідно з розписом.
В повному обсязі отримано додаткову дотацію на фінансування видатків на оплату енергоносіїв по КЗ «Центральна міська лікарня міста Нова Каховка» – 244,0 тис. грн.
Крім того, з державного бюджету в повному обсязі отримано субвенції:
- освітню – 4,9 млн. грн;
- медичну – 5,3 млн. грн;
- на відшкодування вартості лікарських засобів - 165,7 тис. грн.
Субвенцію на здійснення програм соціального захисту населення отримано в загальній сумі 24,9 млн. грн, або 80,1%.
Що стосується виконання зведеного бюджету, за звітний період надійшло 19,6 млн. грн власних доходів, або 86,7% від плану січня.
- Таврійська міська рада – 806,2 тис. грн, 87,8% (недоотримання акцизного податку з пального);
- Дніпрянська селищна рада – 724,2 тис. грн, 152,4%;
- Райська сільська рада – 819,1 тис. грн, 122,4%.
ВИДАТКИ:
З початку року з міського бюджету м. Нова Каховка профінансовані видатки у сумі 50,3 млн. грн., у тому числі видатки на заробітну плату з нарахуваннями профінансовані в сумі 19,1 млн. грн.
Видатки на енергоносії профінансовані в сумі 3,0 млн. грн.
Видатки на благоустрій міста профінансовані в сумі 1,0 млн. грн., на проведення робіт з утримання та поточного ремонту доріг в сумі 100 тис. грн.
Станом на 01.02.2018 року кредиторська заборгованість складає 72,2 млн. грн, у тому числі:
- 71,1 млн. грн. - заборгованість по видатках, що здійснюються за рахунок субвенції з державного бюджету на соціальний захист населення (що більше порівняно з початком року на 5,4 млн. грн), з них: по енергосубвенції – 71,0 млн. грн., по іншим – 143,3 тис. грн.
По субсидіях населенню на оплату житлово-комунальних послуг кредиторська заборгованість складає 69,3 млн. грн, у тому числі:
- природний газ – 38,1 млн. тис. грн.;
- електроенергія – 25,6 млн. грн.;
- квартплата – 3,0 млн. грн.;
- водопостачання та водовідведення – 2,6 млн. грн.
- 1,1 млн. грн. - заборгованість по видатках міського бюджету на поточний ремонт доріг.
Що стосується спеціального фонду:
За січень 2018 року на спеціальні рахунки міського бюджету надійшло всього доходів у сумі 71,1 тис. грн (141,4% від плану звітного періоду).
До бюджету розвитку надходження склали 65,1 тис. грн (150,3% від плану), із них: від продажу землі - 52,6 тис. грн; від надходження коштів пайової участі у розвитку інфраструктури –
12,5 тис. грн. Профінансовано видатки бюджету розвитку в сумі 30,0 тис. грн на придбання комп’ютерів.
До фонду охорони навколишнього природного середовища надійшло 5,9 тис. грн (84,3%). Фінансування видатків не проводилось.
Начальник Новокаховського сервісного центру по прийому громадян Людмила Метляєва повідомила про стан виплат пенсій за січень 2018 року. З початку 2018 року виплачено 46,9млн.грн., що на 12млн. грн більше ніж в минулому році. В місті нараховується 20 280тис отримувачів пенсії. 6650 отримують пенсію через «Укрпошту», 13 630 через банківські установи.
Начальник Управління праці та соціального захисту населення Олена Стоянчук надала роз’яснення щодо відшкодування підприємствам ЖКГ пільг і субсидій, наданих населенню на оплату житлово-комунальних послуг відповідно до нового механізму монетизації субсидій, введеного з 1 січня 2018 року.
Головний лікар КЗ «Центральна міська лікарня міста Нова Каховка» Ігор Гайдаманчук доповів, що епідемічний поріг захворюваності на грип та ГРВІ в місті не перевищений. Випадків на захворювання на кір та дифтерії немає.
Володимир Коваленко подякував за проведену роботу у січні 2018 року та на завершення апаратної наради дав протокольні доручення.


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Побажання:
Свої побажання, пропозиції щодо поліпшення роботи сайту, а також повідомлення про помилки залишайте в "книзі скарг і пропозицій"

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Книга скарг та пропрзицій | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2019 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2019 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта:
programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилки) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами