Нова Каховка | 20 Січня 2019
На русском языке

Нова Каховка

Сайт територіальної громади міста Нова Каховка

2018-02-06 » Новини

» Інформація відділу культури і туризму

Інформація відділу культури і туризму

У виконавчому комітеті Новокаховської міської ради січень 2018 року закінчився затвердженням в цілому проекту стратегії розвитку м. Нова Каховка на найближчі три роки. На основі визначеного стратегічного бачення члени Робочої групи означили три першочергові напрямки розвитку Новокаховської громади, серед яких неабиякий ажіотаж викликало обговорення інфраструктури для розвитку бізнесу та туризму.
Однозначно погодились з невід’ємним супроводженням розвитку туристичної галузі Новокаховської громади через розвиток підприємництва та бізнесу. За інформацією ООН, понад мільярд людей щорічно подорожують різними країнами світу. Туризм, як окремий сектор економіки, забезпечує 10% ВВП світу і 6% – глобального експорту. На сьогоднішній день у туристичному секторі України працює 10% населення. Туризм перетинається з діяльністю 40 галузей української економіки та входить до переліку п’яти галузей України, що приносять найвищі доходи. Тому, акцентуючи увагу на важливості розвитку туризму, дійшли висновку адресно підійти до визначення стратегічних дій в цій галузі.
За дорученням заступника міського голови, Сироватки Володимира Миколайовича, 02 лютого 2018 року була зібрана робоча група з представників різних відділів виконавчого комітету для детального обговорення можливих шляхів розбудови інфраструктури для розвитку туризму в місті. В ході дискусії акцентовано увагу присутніх на тренді останніх років – зеленому туризмі, та на історико-географічних особливостях нашого регіону. Варто при піарі туристичних можливостей міста робити наголос на цікаві визначні пам’ятки Нової Каховки, приділяти увагу персоналіям або історичним подіям, з якими асоціюється місцевість, щоб викликати інтерес у іноземних та українських туристів.
В ході обговорення елементи туризму розділили на певні складові: туристичний продукт, сфери діяльності, пов’язані з туризмом, організатор та учасник. Були означені пропозиції щодо розвитку туризму, які передбачають стимулювання малого та середнього бізнесу, розвиток інфраструктури, залучення іноземних інвестицій, проведення активної рекламної діяльності для забезпечення рентабельності та конкурентоспроможності галузі.
На завершення засідання члени робочої групи вирішили не зупинятися на досягнутих висновках, а на наступному тижні провести чергову зустріч з представниками малого та середнього бізнесу, задіяного в наданні соціальних та туристичних послуг, для удосконалення організаційно-економічного механізму розвитку туристичної галузі в нашій громаді.
Є сподівання, що найширше обговорення стратегії розвитку міста стане безапеляційною запорукою досягнення успіху в процесі її реалізації. Та надія на те, що самі мешканці міста зацікавлені у розквіті туристичної привабливості Нової Каховки.Відділ культури і туризму


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Побажання:
Свої побажання, пропозиції щодо поліпшення роботи сайту, а також повідомлення про помилки залишайте в "книзі скарг і пропозицій"

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Книга скарг та пропрзицій | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2019 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2019 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта:
programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилки) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами