Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2018-02-02 » Новости

» Піскунов Владислав Юрійович - Заслужений тренер України

Піскунов Владислав Юрійович - Заслужений тренер України

Одна з найвідоміших родин в місті Нова Каховка - це родина Піскунових, завдяки здобуткам якої про наше місто знають в усьому світі. Глава родини Юрій Олександрович Піскунов виховав не одне покоління метальників молоту. Під його мудрим наставництвом зросли його два сини Едуард і Владислав, які гідно продовжують розпочату справу батька. Тому вже під керівництвом свого батька Едуарда Юрійовича у свої 19 років Гліб Піскунов завоював титул чемпіона юнацьких Олімпійських ігор, а минулого року з тріумфом став чемпіоном Європи серед юніорів.
А сьогодні ми з гордістю пишаємось здобутками Владислава Піскунова тренера-викладача дитячо-юнацької спортивної школи Новокаховської міської ради, адже відповідно до наказу Міністерства молоді та спорту № 5184 йому присвоєне звання Заслуженого тренера України.
Серед найвідоміших вихованців Владислава - Новожилова Ірина – триразова учасниця Олімпійських ігор, нагороджена відзнакою Президента України ювілейною медаллю «25 років Незалежності України», багаторазова призерка чемпіонатів Європи, посіла І місце на Чемпіонаті України з легкої атлетики серед дорослих (метання молоту). Ще одна його відома вихованка - Юлія Кисельова, яка у Турції на Дефлімпійських іграх 2017 року, що проходили наприкінці липня зайняла ІІІ місце та отримала бронзову медаль з метання молоту. Також Юлія посіла І місце на чемпіонаті України з легкої атлетики серед спортсменів з вадами слуху, який проходив у м. Запоріжжя. IV місце на чемпіонаті світу з легкої атлетики серед спортсменів з вадами слуху у 2016 році, що проходив у м. Стара Загора (Болгарія).
Міський голова Коваленко Володимир Іванович та відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новокаховської міської ради (начальник Таран Наталія Миколаївна) щиро вітають Владислава Піскунова з отриманням цього почесного звання, пишаються вже здобутими досягненнями і бажають нових спортивних вершин на турнірах, кубках та чемпіонатах, які у майбутньому прославлять Нову Каховку і з гідністю примножать славу династії Піскунових!