Новая Каховка | 20 Января 2019
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2018-02-02 » Новости

» Піскунов Владислав Юрійович - Заслужений тренер України

Піскунов Владислав Юрійович - Заслужений тренер України

Одна з найвідоміших родин в місті Нова Каховка - це родина Піскунових, завдяки здобуткам якої про наше місто знають в усьому світі. Глава родини Юрій Олександрович Піскунов виховав не одне покоління метальників молоту. Під його мудрим наставництвом зросли його два сини Едуард і Владислав, які гідно продовжують розпочату справу батька. Тому вже під керівництвом свого батька Едуарда Юрійовича у свої 19 років Гліб Піскунов завоював титул чемпіона юнацьких Олімпійських ігор, а минулого року з тріумфом став чемпіоном Європи серед юніорів.
А сьогодні ми з гордістю пишаємось здобутками Владислава Піскунова тренера-викладача дитячо-юнацької спортивної школи Новокаховської міської ради, адже відповідно до наказу Міністерства молоді та спорту № 5184 йому присвоєне звання Заслуженого тренера України.
Серед найвідоміших вихованців Владислава - Новожилова Ірина – триразова учасниця Олімпійських ігор, нагороджена відзнакою Президента України ювілейною медаллю «25 років Незалежності України», багаторазова призерка чемпіонатів Європи, посіла І місце на Чемпіонаті України з легкої атлетики серед дорослих (метання молоту). Ще одна його відома вихованка - Юлія Кисельова, яка у Турції на Дефлімпійських іграх 2017 року, що проходили наприкінці липня зайняла ІІІ місце та отримала бронзову медаль з метання молоту. Також Юлія посіла І місце на чемпіонаті України з легкої атлетики серед спортсменів з вадами слуху, який проходив у м. Запоріжжя. IV місце на чемпіонаті світу з легкої атлетики серед спортсменів з вадами слуху у 2016 році, що проходив у м. Стара Загора (Болгарія).
Міський голова Коваленко Володимир Іванович та відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новокаховської міської ради (начальник Таран Наталія Миколаївна) щиро вітають Владислава Піскунова з отриманням цього почесного звання, пишаються вже здобутими досягненнями і бажають нових спортивних вершин на турнірах, кубках та чемпіонатах, які у майбутньому прославлять Нову Каховку і з гідністю примножать славу династії Піскунових!


Відділ у справах сім’ї, молоді,
фізичної культури та спорту
Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2019 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2019 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы