Нова Каховка | 17 Січня 2019
На русском языке

Нова Каховка

Сайт територіальної громади міста Нова Каховка

2018-01-10 » Новини

» Наш поет-земляк Анатолій Бахута

Наш поет-земляк Анатолій Бахута

Душа кожного поета – передусім, у його віршах. Поезія нашого земляка – поета Анатолія Бахути стала його долею, змусила заговорити поета голосом вразливої і ніжної душі.
Гордий, чесний, безкомпромісний... Можна тільки жалкувати, що сьогодні немає цієї чудової людини серед нас. Крім великого таланту він мав щире серце і добру душу, тонко сприймав пульс життя.
Творча спадщина поета досить багата (понад три тисячі творів) і різножанрова (вірші, поеми, гуморески та байки, нариси і афоризми). Його твори часом не прості за змістом, як саме життя, з якого він черпав теми. Анатолій Павлович Бахута - великий поет України! Читаючи його вірші створюється враження, що він і зараз з нами, бо його твори і пам’ять про нього живуть у наших серцях.
Поети присвячують йому свої вірші, займаються перекладом його поезій на інші мови. Бібліотеки та учбові заклади міста вшановують пам’ять поета, постійно проводячи літературні вечори, композиції, присвячені світлій пам’яті поета, а Літературно-меморіальний музей А.Бахути є осередком зустрічей творчої інтелігенції, а також учнівської та студентської молоді.
А.Бахута залишив нам, своїм нащадкам, неоціненну творчу спадщину. Ми завжди будемо пам’ятати та пишатися видатним поетом, бо доки жива пам’ять – доти жива творчість…
02 січня 2018 року Анатолію Павловичу виповнилося б 79 років. До відзначення цієї події приурочений захід, який відбудеться 11 січня о 14 годині в Літературно-меморіальному музеї А.Бахути за адресою м. Нова Каховка, вул. Шевченка,7. Запрошуємо на захід всіх бажаючих.

Декілька творів поета

Не всякий день для нас прекрасний,
Не всякий день – творець вершин,
Та кожен день - короткочасний,
І кожен день – лише один.

Знайди себе
„Знайди себе, - сказали мудрі,
І ти побачиш цілий світ".
І ось крізь тиші І крізь бурі
Веде нас їхній заповіт.
Зім’явши всякі перешкоди,
Лиш десь у заростях проблем
Колись усі себе знаходим,
Але ж не всі себе взнаєм.


Відділ культури і туризму
Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Побажання:
Свої побажання, пропозиції щодо поліпшення роботи сайту, а також повідомлення про помилки залишайте в "книзі скарг і пропозицій"

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Книга скарг та пропрзицій | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2019 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2019 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта:
programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилки) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами