Новая Каховка | 14 Декабря 2018
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2018-01-09 » Новости

» Новорічна казка завітала до сіл та селища Новокаховської міської ради

Новорічна казка завітала до сіл та селища Новокаховської міської ради

Напередодні Нового року відбулися святкові ранки у сільських та селищних клубах та Будинках культури Новокаховської міської ради.
Міський голова Володимир Коваленко, заступник міського голови Віктор Замковий, депутати міської ради Сергій Хоменко, Олександр Афанасьєв, Віталій Перетятько, начальник міського відділу культури і туризму Наталія Зарудна побували на дитячих новорічних святах у Корсунці, Нових Лагерях, Обривках, де вручили дітям новорічні солодкі подарунки і привітали з новорічними та різдвяними святами і малечу, і їх батьків.
А чарівне казкове дійство дітям подарували артисти Народного театру юного глядача Новокаховського Палацу культури ( керівник театру – Заслужений працівник культури України Анатолій Лазарєв). У новорічному спектаклі взяли участь актори Любов Павленко, Єлізавета Романюта, Ізабелла Єфіменко, Таїсія Гузь, Дар’я Дяговець, Володимир Панченко, Єгор Пшеничний, Микита Тімонов, Ганна Клімніченко, Катерина Таджибаєва, Юлія Рохленкова, Анастасія Пономаренко, Віктор Старостенко, Тетяна Колесніченко, Ольга Олійник.
У Дніпрянах побували селищний голова Анатолій Білий, заступник міського голови Нової Каховки Володимир Сироватка, заступник начальника міського відділу культури і туризму Яна Малига. В Райському і Тополівці святковий настрій з дітьми та їх батьками розділили заступник міського голови Володимир Сироватка, секретар сільської ради Ірина Даніна, заступник начальника міського відділу культури і туризму Яна Малига. До речі, діти не лише із задоволенням дивилися виставу театру та приймали подарунки, але й самі зробили творчі дарунки гостям. Як, приміром, це було у Корсунці.
Для дітей пільгових категорій старшого віку 26 грудня відбувся святковий новорічний захід в міському Палаці культури і діти змогли переглянути новорічну виставу «Дванадцять місяців». По завершенні спектаклю міський голова Володимир Коваленко подякував артистам за талановитий виступ, привітав дітей з новорічними і різдвяними святами, і вручив подарунки, які отримали понад 400 дітей пільгових категорій.


Відділ культури і туризму
Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2018 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2018 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы