Нова Каховка | 23 Жовтня 2018
На русском языке

Нова Каховка

Сайт територіальної громади міста Нова Каховка

2018-01-09 » Новини

» Новорічна казка завітала до сіл та селища Новокаховської міської ради

Новорічна казка завітала до сіл та селища Новокаховської міської ради

Напередодні Нового року відбулися святкові ранки у сільських та селищних клубах та Будинках культури Новокаховської міської ради.
Міський голова Володимир Коваленко, заступник міського голови Віктор Замковий, депутати міської ради Сергій Хоменко, Олександр Афанасьєв, Віталій Перетятько, начальник міського відділу культури і туризму Наталія Зарудна побували на дитячих новорічних святах у Корсунці, Нових Лагерях, Обривках, де вручили дітям новорічні солодкі подарунки і привітали з новорічними та різдвяними святами і малечу, і їх батьків.
А чарівне казкове дійство дітям подарували артисти Народного театру юного глядача Новокаховського Палацу культури ( керівник театру – Заслужений працівник культури України Анатолій Лазарєв). У новорічному спектаклі взяли участь актори Любов Павленко, Єлізавета Романюта, Ізабелла Єфіменко, Таїсія Гузь, Дар’я Дяговець, Володимир Панченко, Єгор Пшеничний, Микита Тімонов, Ганна Клімніченко, Катерина Таджибаєва, Юлія Рохленкова, Анастасія Пономаренко, Віктор Старостенко, Тетяна Колесніченко, Ольга Олійник.
У Дніпрянах побували селищний голова Анатолій Білий, заступник міського голови Нової Каховки Володимир Сироватка, заступник начальника міського відділу культури і туризму Яна Малига. В Райському і Тополівці святковий настрій з дітьми та їх батьками розділили заступник міського голови Володимир Сироватка, секретар сільської ради Ірина Даніна, заступник начальника міського відділу культури і туризму Яна Малига. До речі, діти не лише із задоволенням дивилися виставу театру та приймали подарунки, але й самі зробили творчі дарунки гостям. Як, приміром, це було у Корсунці.
Для дітей пільгових категорій старшого віку 26 грудня відбувся святковий новорічний захід в міському Палаці культури і діти змогли переглянути новорічну виставу «Дванадцять місяців». По завершенні спектаклю міський голова Володимир Коваленко подякував артистам за талановитий виступ, привітав дітей з новорічними і різдвяними святами, і вручив подарунки, які отримали понад 400 дітей пільгових категорій.


Відділ культури і туризму


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Побажання:
Свої побажання, пропозиції щодо поліпшення роботи сайту, а також повідомлення про помилки залишайте в "книзі скарг і пропозицій"

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Книга скарг та пропрзицій | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2018 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2018 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта:
programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилки) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами