Новая Каховка | 19 Декабря 2018
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2018-01-05 » Новости

» Правила безпеки під час новорічних та різдвяних свят

Правила безпеки під час новорічних та різдвяних свят

Під час новорічних та різдвяних святкувань стрімко зростає кількість пожеж, що виникають внаслідок порушення правил пожежної безпеки при встановленні ялинок, користуванні гірляндами та піротехнічними виробами. Тож щоб безпечно зустріти та провести довгождані свята, будьте максимально пильними та обережними, дотримуйтеся елементарних протипожежних вимог.
Встановлюючи у приміщенні ялинку, потурбуйтеся про виконання наступних правил, щоб запобігти пожежам: ялинку розмістіть на стійкій основі – на підставці, у посудині з піском, так, щоб вона не перешкоджала виходу з приміщення та знаходилася на відстані не менше півметра від систем опалення, телевізорів, приймачів, магнітофонів або легкозаймистих матеріалів.
Для прикрашання ялинки необхідно застосовувати електричні гірлянди тільки заводського виготовлення. Не забувайте, що лампи гірлянди треба закріплювати надійно, бо при падінні від поштовху чи протягу вони можуть становити небезпеку. Обов’язково перевірте справність електричного дроту та його ізоляцію. У разі, якщо ви помітили певну несправність гірлянди: з’явилося миготіння лампочок, іскріння, сильне нагрівання дроту – негайно вимкніть її.
Також слід завжди пам’ятати, що хвоя є легкозаймистою. Тож не слід прикрашати ялинку целулоїдними, паперовими іграшками, ватою та марлею, бо вони також можуть легко спалахнути. Для оздоблення лісової красуні заборонено використовувати свічки та інші джерела відкритого вогню.
Небезпечними є й піротехнічні вироби. Зважаючи на ситуацію у країні рекомендуємо відмовитися від піротехніки. Якщо ж усе-таки будете використовувати піротехніку, подбайте про виконання наступних вимог: купуйте лише ліцензовані піротехнічні вироби; використовуйте їх відповідно до супроводжуючих інструкцій, розміщених на упаковці; пам’ятайте, що користування такими приладами у приміщеннях категорично забороняється!
Особливу увагу під час святкування новорічних свят приділіть дітям. У жодному разі не залишайте сірники, запальнички, бенгальські вогники та інші піротехнічні засоби у місцях, де їх легко зможе знайти дитина. Ніколи не дозволяйте малюкам бавитися з такими іграшками, поясніть, щог це небезпечно та розкажіть про можливі наслідки необережності.
При перших ознаках пожежі – не панікуйте. Насамперед визначте, що саме горить. Якщо це гірлянда – негайно вимкніть її з розетки. Лише тоді палаючу ялинку необхідно залити водою або накрити змоченою у воді ковдрою. Пам’ятайте, при виникненні пожежі необхідно негайно телефонувати до служби порятунку «101». Рятувальники готові прийти вам на допомогу і у будні, і у дні свят.


Управління з питань надзвичайних ситуацій
та цивільного захисту населення


Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2018 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2018 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы